POSLEDNÍ PRÁZDNINOVÝ DEN

Wednesday, August 31, 2011

zdravím,

jak jste si užili poslední prázdninový den? já opravdu moc hezky, ovšem když pominu ten nepříjemný začátek strávený u doktora. s přítelem jsme fotili v zámeckém parku, byli na nejlepší šunkovo-sýrové palačince, povidlových taštičkách a nakonec jsem si cestou na vlak pochutnali na tříšti. takže vás dnes zahrnu hromadou fotek, protože jsem si prostě neuměla vybrat míň a taky proto, že jakmile mi teď začne škola, nebude na focení outfitů moc čas (kdo by se tahal do školy s foťákem?), ale já to nějak vymyslím aby jste o nic nepřišli :)

dneska půjdu po dvou měsících spát dříve než ve dvanáct a ráno vstávat ve čtvrt na šest (ale jen vyjímečně, jinak vstávám v šest) a vůbec se na to netěším. ale dost skuhrání.

na fotkách jsem nalíčená elfím pudrem i tvářenkou (tvářenkou opravdu po skromnu), nevím jestli vám tahle informace nějak pomůže, je mi jasný že to na těhle fotkách nebude extra poznat, ale tak jenom pro informaci ;) jo a pudr vydrží opravdu matný skoro celý den!zítra můžete čekat další outfitový článek, aneb jak jsem vyrazila první den do školy :D 

Natálje

12 COMMENTS

 1. jo, vstávání... to mi nepřipomínej :X
  můj den byl naprosto pohodový, musím nabrat sílu na dalších 10 měsíců :D
  jinak, ta eiffelovka na krku je PARÁDNÍ!

  ReplyDelete
 2. mmm, tim jidlem mi delas poradny chute :)

  ReplyDelete
 3. Opět ty tvoje dobré mnaminky po kterých mě honí mlsná ! ♥
  Sluší ti to !

  No já je nechápu dneska se načančají a zbytek roku budou chodit ..no tak jinak prostě.. přitom dnes není žádný významný den ne ?

  ReplyDelete
 4. Wau, moc ti to sluší! :) Jsi krásná :))

  ReplyDelete
 5. Super outfit a mňamka nakoniec! :)

  angienikollfashion.blogspot.com

  ReplyDelete
 6. tak od oriflame krémy na pleť nemám to je pravda, ale jinak ho mám ráda. laky mi vyhovují :) a

  ReplyDelete
 7. Jééé jsi krásná.. a ty fotky! :)) Koukám, že máme stejný řetízek s Eiffelovkou :) A ty dobroty, děláš mi chutě ajaj :D

  ReplyDelete
 8. Moc ti to pristane! Vyzeráš veľmi pekne!

  ReplyDelete
 9. Máš krásné vlasy!

  http://pieceofebuu.blogspot.com/

  ReplyDelete