BEAUTY BOX

Thursday, September 15, 2011

zdravím,


včera jsem se u Mii na blogu dozvěděla o téhle super novince jménem beauty box. a o co jde? vy si na stránce www.luxurybeautyguide.cz objednáte svůj beauty box, zaplatíte 139 korun za poštovné a balné a budete vyčkávat kdy vám domů dorazí balíček který bude obsahovat dva luxusní kosmetické produkty, nějaké vzorky, časopis, slevovou fann kartičku, nějaké ty informace.. co bude beauty box konkrétně obsahovat je tajemství, takže o to lepší to je :)
co na to říkáte? já mám určitě v plánu si co nejdřív svůj beauty box objednat a už jsem na to hodně zvědavá. určitě vám pak dám vědět co mi dorazilo.

Natálje

14 COMMENTS

 1. Mohla bych si něco objednat. :))

  ReplyDelete
 2. Joo taky už to mám objednané a nemůžu se dočkat, až mi přijde balíček! :D

  ReplyDelete
 3. Už jsem,taky objednávala a nemůžu se dočkat až to přijde :)

  ReplyDelete
 4. to vypadá dost zajímavě! jdu se na to podívat a případně objednat! Páčko

  ReplyDelete
 5. Já mám objednané zářijové číslo a jsem pěkně zvědavá a nedočkavá! :D

  ReplyDelete
 6. zní to moc dobře, ale odradil mě fakt, že to co v tom bude je překvapení.. radši bych si spíš něco vybrala :D
  Nikola Londýnová

  ReplyDelete
 7. K té mé fotce: Jsou to mé vlasy, normálně udělán copánek. Ale vím, že se dá i koupit taková čelenka. Ale to bych nebyla správná indiánka :D

  ReplyDelete
 8. Taky mě to nadchlo.. ale plánuju si počkat na první obdařené, co o tom napíší a až potom si objednám, abych věděla do čeho jdu.. :)

  ReplyDelete
 9. už jsem o tom různě četla, je to zajímavé, ale nejsem si jistá, jestli bych do toho šla .. objednávání po internetu nemusím a nevím, co mi přijde ... :) tak jsem zvědavá, co pak přijde tobě :)

  ReplyDelete
 10. Je skvělé, že se něco takového objevilo už i u nás. Já objednávku také plánuji, ale počkám si, teď objednává mraky lidí a nic z toho, co v tom momentálně je, mě nijak extra nezaujalo... :)
  Ale pravdou je, že mě odrazuje, že hodně lidem přišel BBox prázdný, nebo jenom se vzorečky... Na druhou stranu - až přijde doba, kdy v tom bude něco lákavého, resp. kdy budou psát na jejich webu, že tam je něco, co bych chtěla vyzkoušet, objednám. Je to na dobírku, takže aspoň nějaká záruka... :)

  ReplyDelete
 11. Kyky: prázdný? vážně?? správně má každý právo rozbalit balíček před pošťačkou a zkontrolovat ho, když není v pořádku nemusíte si ho vyzvednout.. tedy aspoň co já vím :)
  taky chci ale nějaký ten den počkat ;)

  ReplyDelete
 12. Už jsem si ho objednala tak jen čekám kdy konečně mi dojde :)

  ReplyDelete