I LOVE MY ELLE BAG

Monday, September 26, 2011

zdravím,

i když jsem dnes už šla do školy (místo do pěti do půl druhé, ale i tak jsem toho měla plný kecky), neni mi zrovna nejlíp a bolí mě hlava. díkybohu že ve středu je státní svátek, takže zítra místo ve čtyři končíme v půl jedné v tom lepším případě, v tom horším v půl druhé. středu budu trávit dokreslováním zbylých obrázků z plenéru, vytahováním písma tuží a taky dopisováním konstrukcí pro Cruellu. samozřejmě mám v plánu připravit i nějaký kosmetický článek pro vás.


strašně jsem si oblíbila plátěný tašky, navíc tahle opravdu dost vydrží. dneska obstála zátěžový test několika sešitů, knížky a dalších strašně nutných věcí.


svetřík je nový, cípatý(myslím tím s těmi cípy, které slouží k zavázání), tmavě šedý a lehce průhledný, strašně příjemný a moc jsem si ho oblíbila.


já si teď udělám pořádný hrnek kakaa a pustím si nějaký film, nebo seriál. nemáte typ na nějaký zajímavý seriál který by stál za to? 

Natálje

23 COMMENTS

 1. Ráda se zeptám svých čtenářů a poprosím je o radu. Chci aby se na mém blogu líbilo i jim, nejen mě. A záhlaví přeci jen chci ještě změnit. :)

  Moc ti to sluší! :)

  ReplyDelete
 2. u nás na Slovensku ju nedávali k časopisu :-(

  ReplyDelete
 3. já mám strach že pod mou zátěží učebnic by ta taška rupla, ale tak někdy to určitě vyzkouším :) jinak pěkný outfit :)

  ReplyDelete
 4. pěkný outfit, sluší ti to:)

  ReplyDelete
 5. mám také tu tašku,a stejnou jako ty :))

  ReplyDelete
 6. Pěkný svetřík, nedivím se, že sis ho oblíbila :-) a Tričko se mi taky moc líbí... Tak si v klidu vychutnej "kakavíčko" :-)

  ReplyDelete
 7. Chcem tvoje vlásky ♥
  Moc ti to sluší : )

  ReplyDelete
 8. outfit je moc pěkný, líbí se mi jednoduchost :)) kabelku mám také, jsou moc fajn!

  ReplyDelete
 9. Ahoj, moc ti to sekne, mám tyhle kombinace ráda :) Tašku s elle mám též, jen jsem ji ještě nezkoušela.

  ReplyDelete
 10. super fotky :) a já dost lituju, že jsem si nevzala v ELLE tuhle takšu s botičkama, vzala jsem si s tím nápisem a bylo to dost narychlo ... :/ no nic, no.

  ReplyDelete
 11. zlaté jablíčko voní opravdu jinak než ostatní parfémy od DKNY, ale hezky jinak, zvláštně, je to takový teplý tón vůně, nepopsatelný. moc se mi na podzim líbí. připomíná mi pozdní sluneční paprsky, oranžové a žluté listy, jablka a hrušk. typický podzim a já ho chci prožít s touto vůní :)

  ReplyDelete
 12. bezvadný outfit!! vlastním stejnou plátěnku ;)

  ReplyDelete
 13. Také mám tuhle tašku a také je mou oblíbenou :)) Jinak ti to mooc sluší :)

  ReplyDelete
 14. Beautiful
  P.s. U are welcome to check out my blog anytime! http://middleoofnowhere.blogspot.com/

  ReplyDelete
 15. Sluší ti to moc! A tašku jsem si vybrala stejnou jako ty:)

  ReplyDelete
 16. Mám ráda přesně takové pohodlné a elegantní oblečení do školy, moc ti to sluší :) Akoukám že jsme si vybrali stejnou tašku :D

  ReplyDelete
 17. I like your outfit!! :)

  P.s. U are welcome to check out my fashion blog anytime!thecabinetoffashion.blogspot.com

  ReplyDelete