THE NIGHT IS FULL OF HOLES, AS BULLETS RIP THE SKY OF INK WITH GOLD. THEY TWINKLE AS THE BOYS PLAY ROCK AND ROLL.

Sunday, September 11, 2011

zdravím,

jaký jste měli víkend? doufám, že aspoň z poloviny tak úžasný jako já. celý jsem ho totiž strávila s přítelem. v sobotu ráno jsem musela vstávat už někdy v 6 hodin abych se dala do pořádku a na osmou byla u přítele, jelikož jsme vyráželi na jeho hokejový turnaj. v sobotu jsem ho tedy poprvé viděla hrát hokej a vůbec hokej jako celkově (televize se prý totiž nepočítá ;D) a musím říct že se mi to vážně líbilo. chtěla jsem vám vyfotit přítele "v akci" ale nijak nebyl čas, tak snad příště ;) na obědě jsme byli v jedné restauraci poblíž stadionu na hranolkách a smažáku, povídali jsme si a pak šli na další jeho zápas a pak domů (rozumějte k příteli domů). nohy a zadek jsem od stání skoro necítila (na místě odkud byl nejlepší výhled bohužel nešlo moc sedět :D). večer jsme se ještě stavili za jeho rodičema na grilovačku pro prasátko, mňam. zalehli jsme u druhého dílu Bridget Jonesové :) 
neděle byla spíš taková spací, povídací a uteklo to tak rychle a já sedím opět doma.

celý tento týden mě čeká plenér (kreslení v terénu), takže v pondělí a úterý tu článek určitě nečekejte, budu jezdit domu až kolem deváté hodiny. zbytek týdne vám to snad vynahradím, to budeme mít jen do půl dvanácté :)

omlouvám se za ten sloh, teď už nějaké ty fotky :)při cestě domů z turnaje jsem se zabavovala focením mého přítele :)


a focením sebe v zrcátku :D


nakonec se mi ta JOY taštička hodí, protože je větší (do výšky) jak ta má. nicméně pro mě naprosto potřebné věci na tento víkend :)nakonec nádherná růžička, kterou jsem dostala v úterý od mého přítele, protože jsme v pondělí měli půl roku :)


edit: 20:59 - málem bych vám v tom spěchu (na plenér se připravuju až teď, samozřejmě :D) zapomněla poděkovat za 100 pravidelných čtenářů! děkuju!
Natálje

13 COMMENTS

 1. moc pekne fotky! a uprimne drzim palce, at to s pritelem vydrzi! :)

  ReplyDelete
 2. Jů, půl roku je takové krásné první velké výročí :) My měli nedávno rok a půl, no ted už 20 měsíců :) Vidím, že sis víkend vážně užila, taky jsem se měla krásně, tak to má být. Tak si užij i plenér.

  ReplyDelete
 3. ona možná je dobrá, ta řasenka, ale ne pro moje řasy. mám je řídké a proto potřebuju spíše pořádný objem a na to mi funguje jen jedna řasenka. takže ji ještě nezatracuj, třeba by pro tebe byla fajn :)
  hezké random fotky, ta poslední je krásná :)

  ReplyDelete
 4. Krásné fotky! K výročí gratuluji a přeju spoustu dalších půlroků a roků.. ;)

  ReplyDelete
 5. na prodloužení si myslím, bude fajne :) prodlužuje docela dobře. ale mít dlouhé a řídké řasy, to je prostě hrůza :( chci zkusit novou řasenku od L´Oréal 4D. ano, zase experiment, než abych vstadila na jistotu, ale L´Oreal jako L´Oreal, mohla by mi vyhovovat i novinka. chci to zkusit!! :)

  ReplyDelete
 6. tak to ste to museli mať krásne:) nech vám to vydrží čo najdlhšie :)

  ReplyDelete
 7. Krásné fotky :))). Pamatuji si, kdy jsem slavila já s přítelem půl roku. To je takové první větší výročí. Tak ať to vydrží co nejdéle!

  ReplyDelete
 8. Jeho excelence, kočičour Či Ko, představuje svou internetovou aukci šatstva.

  http://kocicouruv-satnik.blogspot.com/

  Šukám vám myš!

  ReplyDelete
 9. Zbožňuju tyhle random fotky :) Půl roku, to už je pěkná doba ke slavení :)

  ReplyDelete
 10. Tak to musel být super víkend :) Ružička je krásná a taky přeju další půlroční a roční výročí ;)

  ReplyDelete
 11. ja som mala dosť na nič víkend,ale tak aj také musia byť:P...Bridget Jonesovú zbožňujem!!:)...a 3.fotka sa mi veľmi páči:))

  ReplyDelete