NO NAME POST

Friday, September 23, 2011

zdravím,

jak jsem vám už psala, od středy jsem nemocná. celý dny trávím buď v posteli, u televize a nebo u počítače. čtu elle, rozečetla jsem už po druhé báječné mininakupování, cpu se hroznovým vínem a ananasem, sleduju seriály.. nemáte typ na nějaký zajímavý??
dnes jsem se mimo to zabavila i focením všeho co mi přišlo pod ruku a dokreslováním jednoho obrázku z plenéru. ještě mi chybí dva.

víkend budu opět trávit s přítelem, samozřejmě v neděli nebude chybět hokejový zápas. už se vážně těším. a vaše plány na víkend?


všem doporučuju si v elle přečíst článek "detox kosmetické taštičky" !!nakonec čerstvě vykoupaná Nelly, která mi celý dny dělala v posteli a nebo na klíně společnost.

Natálje

19 COMMENTS

 1. Soucítím s tebou : )
  Sice na nemoc to ještě nevídím, ale neustále usmrkávat je dost nepříjemné : (
  Jinak načala jsem 2 sérii : ) (každý díl vidím vždy tak 5x O:D, tak to jde pomaleji)
  Ty se diváš online nebo stahuješ ? Pokud online tak kde ? : )

  ReplyDelete
 2. taky jsem nemocná :( jinak na mém blogu je giveaway!!!elvira-kamrlova.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. hezký fotky, brzo se uzdrav :)

  ReplyDelete
 4. Jé chudáku, ať se brzy uzdravíš! Jinak já miluju seriál Pretty Little Liars, ale to určitě znáš :))) Včera jsem zase dávala maratón dílů, které jsem neviděla :)))

  ReplyDelete
 5. Tak se brzo uzdrav a seriály... Počítám, že Gossip girl znáš. Tak pokud máš ráda sitcomy tak určitě The Big Bang Theory nebo How I met your mother, ale to si myslím, že taky znáš ;)

  ReplyDelete
 6. Přeju brzké uzdravení! Ale mlsáním takových dobrot se určitě nadopuješ vitamíny :-) Jinak v neděli vyrážím taky fandit na hokej :-)

  ReplyDelete
 7. já nemůžu soudit, mám zkušenosti jen s Avonem ;) ale jakmile mi dojde řasenka, vyzkouším jednu z těch "tvých" ;)
  nápodobně..já ležím sice "až" od čtvrtka, ale i tak je to děs...taky ležím u televize a u notebooku, sleduju většinou nějakej film, čtu knížky atd. z filmů jsem zatím viděla jen pár, např. Voda pro slony (krásnej film, ale docela smutnej), Jumping the Broom (romantická komedie)...ze seriálů potom PLL (Pretty Little Liars) nebo How I met your mother ;) dokonalost!
  máš hezkýho psa ;) já pořád ležím, takže na víkend plánuju postel, knížky a filmy...

  ReplyDelete
 8. no tak sa uzdrav...ja pozeram modern family a the middle :D

  ReplyDelete
 9. též jsem nachlazená. nic vážného, jen těžká rýma .. ale na horečky to nevypadá. snad se z toho všichni dostanem. n akaždém druhém blogu dnes čtu, jak je někdo nemocý. takže je to hromadné :)
  ananas si dám zítra k snídani :)

  ReplyDelete
 10. True Blood pokud ještě nesleduješ! Je to úplně závislost :D Tak se hlavně uzdrav, ovoce ti k tomu pomůže. Jé taky bych šla na hokej!

  ReplyDelete
 11. jé, děkuju :)
  taky mám ráda hawai pizzu, ten salám a sýr a na tom sladký ananas :) a stejně to mám i s jinými ananasy, džus ani kompot nemám ráda. prostě jen fresh ovoce :)
  chtěla jsem se zeptat, jak jsi spokojená s rose tvářenkou od elfu? s odstínem? já mám bliss a je to světloučký odstín, myslím, že takový, jako by kdekdo očekával od toho úplně prvního nejsvětelejšího, jen má spíše broskvvový než růžový nádech. je úžasně přirozená a pro tu přirozenost jsem si jí oblíbila.

  ReplyDelete
 12. krásně napsané a krásné fotky :)
  Nelly je tak roztomilý pejsek ♥

  ReplyDelete
 13. Já jsem taky teď nemocná =/, teda teď už nn =D. Mňm ta miska s tím ovocem vypadá sqvele.

  ReplyDelete
 14. No já ty trička s dlouhým rukávem mám pod to pončo :DDD

  ReplyDelete
 15. I like your outfit! :)  P.s. U are welcome to check out my fashion blog anytime!! thecabinetoffashion.blogspot.com

  ReplyDelete