INWOMAN.CZ

Sunday, October 16, 2011


zdravím,

už v minulém článku jsem vám psala, že jsem dostala jednu nabídku a až do teď to bylo překvapení, protože jsem sama nevěděla, jak že to vlastně dopadne. nicméně jak sami vidíte, dopadlo to dobře a já vám můžu napsat, že mám tu čest být jednou z redaktorek tohoto nového internetového magazínu www.inwoman.cz . magazín je tedy nový, ale už teď tam najdete plno článků, které by vás mohly zajímat - od módy, kosmetiky až po vztahy a zdraví.

můj první článek naleznete zde, snad se vám bude líbit.

Natálje

11 COMMENTS

 1. Wow, gratulace! Krásně napsaný článek!

  ReplyDelete
 2. Tak to veliká gratulace a článek je fakt moc fajn :)

  ReplyDelete
 3. bomba! Šikulka těším se na články :*

  ReplyDelete
 4. Páni, šikulka! Moc gratuluju! :)

  ReplyDelete
 5. Já jsem byla oslovena také, ale odmítla jsem. Podle mě je to využívání, neber si to špatně, ale mají peníze z každého kliku a psali mi, že je to nehonorované, takže z toho nemáš nic a někdy prý pak budeš dostávat peníze (no nevím). Navíc pan šéfredaktor mi tykal, což se mi vůbec nelíbilo, když mě nezná a je mi už přes 20. A já píšu pro jiný web a to za pravidelné kapesné. Takže tak :)
  Ale samozřejmě přeju hodně štěstí, snad budeš spokojená a nebude Tě to omezovat v blogování.)

  ReplyDelete
 6. Ahoj,chci se tě zeptat,nesouvisí to sice s tímhle článkem,ale s tím LUSH článkem trochu zpátky ,ale nebyla jsem si jistá jestli si to tam přečteš...k věci! :D
  Kde si sehnala LUSH vánoční katalog? objednala? protože já nikde nic o něm na jejich stránkách nemůžu najít..předem díky moc :)
  Any.

  ReplyDelete
 7. tak děkuju moc :)) právě jsem ještě nic od lush neměla,ale strašně mě to láká :) ..jinak máš moc pěkný blog ;)
  any.

  ReplyDelete
 8. To Mia: Podle čeho soudíte, že máme peníze z každého kliku? Na webu není žádná reklama, takže zatím nevyděláváme. Prosím, abyste tedy nešířila nepravdivé informace. Za tykání se Vám omlouvám, ale v redakci nám jde o neformální vztahy. Nikomu to nevadí.

  ReplyDelete
 9. Wow, tak to naozaj gratulujem ♥.
  A to, čo napísala Mia - je to začiatočný web, aj ja pracujem pre jednu stránku, zakladateľ mi potom začal tykať, pretože nemá viac ako 3o. Neide o to, ako ťa oslovujú, ale či majú záujem nadviazať dobré vzťahy s ľuďmi, s ktorými potom budú spolupracovať.
  A možno Natálje neide o peniaze - týmto sa zviditeľní a nabudúce dostane lepšiu ponuku ♥. Nie každý robí veci len pre peniaze...

  ReplyDelete
 10. wow! moc ti gratuluju! já psaní miluju a něco takového bych taky chtěla dělat! kéž by :)

  ReplyDelete