RŮŽOVÁ JE DOBRÁ.

Tuesday, October 04, 2011

zdravím,

kéž by všechny školní dny byly jako ten dnešní. a co se dneska dělo tak úžasnýho? nevím, jestli jsem se tu již zmiňovala o tom, že studuju modelářství a návrhářství oděvů, to zahrnuje vlastně i praxi, kde se učíme šít jednotlivé oděvy (kalhoty, sako, košile..) a taky modely (které si navrhujeme) na naše školní přehlídky, kterých jsem součástí. a jedna taková přehlídka se dnes konala. hned ráno jsme měli sraz na místě konání přehlídky, protože od desíti začínala a my jsme si museli projít jednotlivé kolekce, vyžehlit modely, nalíčit se a učesat.. musím říct že to opravdu není o tom, že tam chodí pouze vysoké holky, jak vidíte, já jsem celkem malá :) tady jde spíš o to, jak ta holka působí, jak umí chodit na podpatcích a jak se umí reprezentovat, takže opravdu žádné opravdové modelky nejsme, to jen pro případné rejpaly ;) přehlídka se povedla a pak se nějaké dvě hodiny ekonomiky a literatura snadno přežily.
odpoledne jsme s přítelem vyrazili opět k zámku vyfotit pro vás nějaké ty fotky a potom na ananasovou zmrzlinu, kterou miluju. jak jste si užívali včerejší a dnešní slunný den vy?

v předminulém článku jsem vám psala o kulmě na řasy, že o ní přemýšlím, tak už jsem dopřemýšlela a v neděli večer jí objednala přes kamarádky mamku z oriflame, tak se těším až mi dorazí :)

nevím jak to bude do konce týdne s článkama, mám toho opravdu moc tenhle týden, nicméně v sobotu jedu na velké podzimní nákupy, takže v neděli tu určitě článek bude a od příštího týdne se to tu určitě opět rozjede, protože mám v hlavě plno nápadů na články pro vás, tak prosím strpení :)


jen tak mimochodem to růžové tričko jsem si šila sama, je to vlastně úplně první věc, kterou jsem si ušila (když nepočítám ty miliardy vzorníků :D), takže omluvte, že to neni úplně dokonalý, ale já tohle tričko mám ráda :)


na závěr moc děkuju všem, kteří mi již dali hlas k mé fotce na facebookové stránce bourjois, pár lidí jsem poznala podle profilovky, tak vám moc děkuju a předem děkuju i dalším, kteří mi hlas dají. vážím si toho.

Natálje

19 COMMENTS

 1. já chci být taky tak šikovná!:))

  ReplyDelete
 2. Jé, taky jsem přemýšlela o tomhle oboru, akorát neumím kreslit, takže asi nic no:D Každopádně ti strašně závidím. :) Nechceš sem někdy dát třeba nějaké fotky z přehlídek nebo tak?:) A užij si nákupy!:)

  ReplyDelete
 3. Páni, ty jsi šikovná, to tričko se ti povedlo :-)

  ReplyDelete
 4. Tak to je úžasný a závidím ti tak úžasnou školu, já zvládnu nakreslit leda tak domeček jedním tahem a ušiju si max obal na mobil z fusekle. :) Máš můj obdiv a souhlasím s Terezkou M., fotky z přehlídek by bylyurčitě zajímavé ;)

  ReplyDelete
 5. roztomilá ! mrkni ke mě mám tam recenzi na nějáké vlasové produkty :)

  ReplyDelete
 6. lovely necklace ;)

  xx from London

  ReplyDelete
 7. ružová je perfektná a som zvedavá na tú kulmu :)

  ReplyDelete
 8. slusi :)

  http://thuy-onlineshop.blogspot.com/

  ReplyDelete
 9. veľmi ti ružová pristane :)

  ReplyDelete
 10. vypadáš uplně sladce :) sluší ti a jsi moc šikovná :)

  ReplyDelete
 11. Prej že není dokonalý jo..? Ty jsi kecka! Je nejdokonalejší..! Jsi vážně šikovná, tebe bych doma potřebovala..! :) a gratuluju k přehlídce, ráda bych někdy něco takového viděla.. :)

  ReplyDelete
 12. jsi šiková, že si něco takového dokážeš sama ušít :) musí to být fajn škola vid :)

  ReplyDelete
 13. je to hezké, když můžeš říct, že jsi ráda, že sis te obor vybrala .. to já jsem nikdy říci nemohla. střední mi vybrala mamka a já byla nespokojená už od druháku. teď jsem tam skočila zase, jen na vošce a jsem nespokojená zase, protože jsem se kvůli té střední, tomu oboru, dva roky nedostala a žádnou vysokou, co by byla z jiného soudku a bavila mě a mohla bych říct totéž co ty. osud mi v tomto směru nepřeje. ale ještě to nevzdávám a třeba to do třetice vyjde :) anebo se s osudem s mířím a zůstanu trpět tady.

  ReplyDelete
 14. Moc hezký oufit! Já jsem to říkala, že jsem se měla vykašlat na obchodku a dát si přihlášku na odděvnictví =D, určitě by mě to bavilo více než ekonomika

  ReplyDelete
 15. tak to je fakt uzasne!
  http://cookieswardrobe.blogspot.com/

  ReplyDelete
 16. skvělý tričko! :) hodně se mi líbí...prostudovala jsem celý tvůj blog, máš ho opravdu moc zajímavý a parádní články...navíc jsi mi i celkem povědomá ;)

  ReplyDelete
 17. Si úplná šikulka ! ...a já bych klidně vynechala to bílé ramínko : )

  ReplyDelete
 18. jen růžová to může být :D Moc ti to sluší.

  ReplyDelete