BOURJOIS - VOLUME FAST & PERFECT ROTAČNÍ ŘASENKA

Tuesday, November 22, 2011


zdravím,

tak jsem tu (konečně) s článkem o rotační řasence Bourjois, kterou jsou díky vám vyhrála na jejich facebookové stránce. tímto vám ještě jednou děkuju a zároveň se vám omlouvám, že pro vás zatím nemám fotku řasenky na očích, ale poslední dobou ráno vstávám za tmy a jezdím domu za tmy.. vlastně i odcházím ze školy pomalu za tmy a  na vyfocení není čas. slibuju ale, že fotku brzo dodám :)

tak tedy - na řasenku jsem byla opravdu zvědavá, protože jsem nikdy předtím s žádnýma speciálníma řasenkama neměla zkušenosti. když jsem jí vybalila a měla poprvé v ruce trochu mě překvapila její velikost. je totiž zhruba o centimetr až dva větší a i trochu těžší jak normální řasenky, takže to opravdu je spíš řasenka na doma, než na nějaké nošení po kabelkách. má 9 ml, obsahem tedy převyšuje leckteré řasenky z drogerie. rotuje na obě strany, proto si vždy musíte předem uvědomit na jakou stranu potřebujete, aby se kartáček točil.


po prvním otevření řasenky jsem si říkala, že kartáček nebude nic pro mě, ale po vyzkoušení jsem ihned změnila názor. netuším, jestli dobře natáčí, protože používám kulmu na řasy, ale rozhodně jí můžu vychválit za to, že řasy hned po první vrstvě krásně prodlouží, oddělí a i barvy nanese tak akorát i kdybyste si s ní po těch řasách jezdily týden. jedno malé mínusko bych jí asi dala za to, že mé řasy snesou s touto řasenkou maximálně dvě vrstvy a pak už to není ono. netuším čím to je, jestli tím rotováním, ale rozhodně bych to dál neriskovala, nevypadá to pak vůbec pěkně. vyřešila jsem to tím, že první vrstvu nanáším vždy touto řasenkou a pak řasy doladím jakoukoliv další. pokud nanášíte jednu vrstvum i ta vám bude stačit a nemusíte se bátm že byste neměli krásné řasy. já nanáším další pouze ze zvyku ;)


na závěr, co by vás ještě mohlo zajímat je to, jak je to vlastně s tou baterkou, díky které řasenka rotuje. jak vidíte na vrchu je takové víčko, pod kterým se ukrývá kulatá, stříbrná a placatá baterčička. dál jsem se v tom nešťourala, protože bych byla schopná to nějak po... :D takže jen pro informaci, že baterka rozhodně vyměnit jde.

určitě bych tuhle řasenku doporučila každému, kdo chce vyzkoušet něco nového, chce se nechat rozmazlovat něčím extra a má v peněžence navíc něco kolem pěti stovek. já osobně bych si jí sama asi nekoupila, protože si myslím že i jiné levnější řasenky mi dokážou udělat stejnou službu. jsem ale určitě moc ráda, že mám tu možnost jí používat.

pokud vás zajímá cokoliv dalšího, klidně se ptejte.

Natálje

19 COMMENTS

 1. jé škoda že jsi nedala fotku na řasách.. tak snad brzy :) ale zní to zajímavě. rotační řasenka.. to slyším asi poprvé :D

  ReplyDelete
 2. těším se na fotku na řasách, sama bych si na ni taky netroufla, ale skvělá recenze, chtěla bych to někdy držet v ruce! :D :)
  Ady.

  ReplyDelete
 3. zajímavá vymoženost, ale moc na takové věci nejsem, a pravda, určitě jsou i levnější řasenky, které jsou skvělé :) viz Loreal.

  ReplyDelete
 4. škoda že jsi nedala fotku, kde máš řasenku na řasách, opravdu by mě zajímalo, jak vypadá, protože jsem o její koupi ovažovala, ale nejsem ta tyhle drahé kosmetické produkty, vystačím si s Maybellinkou :)

  ReplyDelete
 5. to si teda počkám na fotku rias :) som zvedavá

  ReplyDelete
 6. Tak tu bych chtěla vyzkoušet teda :)

  ReplyDelete
 7. to som ani netušila ze niečo také existuje :)

  ReplyDelete
 8. Vypadá strašně zajímavě, určitě ji chci vyzkoušet až na ní narazím! :)

  ReplyDelete
 9. tuhle řasenku bych chtěla vyzkoušet :) s rotačním kartáčkem ještě zkušenosti nemám.

  ReplyDelete
 10. Taky bych si ji za tu cenu nekoupila, máš štěstí, že jsi ji vyhrála :) Skvělá recenze, já bych to určitě nějak potentila s tím otáčením na obě dvě strany :D

  ReplyDelete
 11. Já chci video ? : ) mě to přijde straně vtipné kdyby sem i řasenka točila .. já nevím .. záležitost pro výrobce je to asi dobrá : ) al i přes všechno zůstanu u líné obyčejné řasenky : )

  ReplyDelete
 12. Při své šikovnosti bych si tím asi fakt vypíchla oko :D :)

  ReplyDelete
 13. Počkej počkej , :O cože .. ? jak stejné ?!? :O .. no mám šileně mastné vlasy a to tak že ani tady ta svině od Lush mi nepomáhá! A vysušování jsem si všimla i přes to, že je mám mám mastné.

  Mm totiž mastnou pěšinku hlavy ať s nimi udělám cokoli (vydží mi 1 den umyté) a zbytek vysušení od barvení,fenovaní, žehleni ...
  Děs : /
  ... nepřála bych ani nepříteli !

  ReplyDelete
 14. taky jsem zkoušela rotační řasenku a byla skvělá.. :) nejdřív jsem si řikala, že to nemůže nijak pomoct, ale pak jsem změnila názor...

  ReplyDelete
 15. Páni, o tom slyším poprvé. Trochu se stydím se svoji na půl vyschnou řasenkou co mam už asi dva roky .)))

  ReplyDelete
 16. tož škoda, že není fotka jak vypadá na oku, před a po :( mám bourjois ráda. Eve

  ReplyDelete