CACTUS & PISTACHIO

Tuesday, December 20, 2011

zdravím,

už jenom čtyři dny do Vánoc!! taky se tak těšíte jako já? loňské Vánoce pro mě nebyly moc dobré, proto se tak nemůžu dočkat až si je společně s přítelem užijeme. k dokonalosti mi už jen chybí, aby napadl sníh. máte už nakoupené dárky nebo je sháníte na poslední chvíli? 

já jsem se rozhodla si na poslední chvíli ještě udělat radost dvěma (respektive třemi) věcičkami. dvě z nich tu uvidíte nejspíš v pátek a tu další nejspíš až po 24., uvidím kdy dorazí. ale prozradím, že je z Lush :)

ve škole nám teď před prázdninama dávají pěkně zabrat. zítra mě čekají nejméně dva testy a jedno zkoušení (u kterého doufám, že to neodnesu já). ráno vstávám jako mrtvola, v noci se budím s tím, že už je ráno šest hodin a chystám se malovat... vážně už potřebuju prázdniny :DAdele - Rolling in the deep
Natálje

12 COMMENTS

 1. tak dáreček už konečně dorazil! :)) to jsem ráda :)

  ReplyDelete
 2. jestli makeup nepoužíváš a nemusíš, tak to jsi šťastný člověk :) já bych se bez něj tedy už asi neobešla, hodně jsem si na něj zvykla. mám ráda dokonalý vzhled a upravenou pleť, sjednocenou, bez výrzaných chybiček, takže ... :)
  já se na Vánoce taky těším, vloni jsem si je neužila skoro vůbec, letos tomu tak ale nebude! užiju si je na 100%. těším se na večeři i na dárečky. na poslední chvíli nakupuju, začala jsem dneska a ještě zítra budu pokračovat. ještě si taky musím nakoupit něco pro sebe, dostala jsem peníze a tak zítra udělám radost převážně sama sobě :) nemůžu se dočkat!!! :)

  ReplyDelete
 3. je ten diář dobrý? přemýšlím, jestli koupit nebo ne:)

  ReplyDelete
 4. U nás dneska už sněžilo. :))
  Krémy z body basic mám moc ráda.

  ReplyDelete
 5. Jako každý rok..
  to bohužel nechávám na poslední chvíli..
  jsem nepoučitelná

  Diař je super !

  ReplyDelete
 6. A u nás už je snííííh taky, dneska napadl :) Tak snad vydrží hajzl do soboty :)

  ReplyDelete
 7. diár mám tiež :) a sneh ti prajem, nech aj u vás nasneží :)

  ReplyDelete
 8. já mám tenhle kondicionér a je úplně super, takyjsem o něm psala http://marketatrpisovska.blogspot.com/2011/11/kosmetika-pro-krasnejsi-vlasy.html

  ReplyDelete