HAPPY NEW YEAR 2012!

Sunday, January 01, 2012

zdravím,

dneska bych vám chtěla popřát krásný a šťastný nový rok 2012, pokud ten předešlý nebyl podle vašich představ, nebo si myslíte že by tento mohl být ještě lepší, tak vám přeju aby vám to vyšlo. přeju vám hodně odvahy a štěstí, abyste dosáhli toho, po čem toužíte. přeju vám aby vás potkávalo jen to dobrý a to špatný vás posílilo a posunulo dál a hlavně.. nesněte své sny - žijte je!jak jste si užili Silvestra? já ho měla oproti minulému roku opravdu klidný, strávený s mým přítelem v posteli, sledováním vánočních filmů, cpaním se jednohubkama, brambůrkama a kyselýma bombónama. zkrátka jsem měla moc krásný večer a vy?

EDIT: 13:41 - pokud to ještě nevíte, tak na Lush stránkách a v Lush obchodě je 50% sleva na výrobky z  Vánoční limitované edice, takže pokud máte zálusk na snow fairy nebo brusinkovou štolu tak honem honem. my jsme s mamkou neodolaly a pár věcí jsme si objednaly :)

Natálje

14 COMMENTS

 1. aj tebe prajem krásny nový rok a presne tak, žime svoje sny! :) Silvestra som oslávila s drahým a priateľmi, musím sa priznať, že tento rok dosť silne :D

  ReplyDelete
 2. I tobě Natálko jenom to nejlepší, ať se ti daří a vše je podle tvých představ! :) Já trávila večer podobně jako ty, na divočárny už si moc nepotrpím, v klidu mi stačí klidný večer přitulená k milované osobě.. :)

  ReplyDelete
 3. Taky ti preju krasnej novej rok, at se ti splni kazdy prani:-) xx

  ReplyDelete
 4. My jsme měli s J. úplně stejný Silvestr, šli jsme se večer projít, pustit prskavky a postavit sněhuláka. :) Bylo to pěkné.

  Krásný rok 2012, ať se Ti ve všem daří! :)*

  ReplyDelete
 5. Šťastný nový rok ;)

  ReplyDelete
 6. Krásny nový rok!!:-)

  btw Giveaway na mojom blogu

  ReplyDelete
 7. Vidím, že jsme měli podobný večer, taktéž strávený jen s přítelem a o půlnoci teda na náměstí s pár známýma, co jsme potkali. Bylo to super :)
  Teda, Lush mě dost láká, ale poenízky nejsou :(:D

  ReplyDelete
 8. Šťastný nový rok i tobě Natálko! :))

  Já přemýšlím co si objednám z Lush ale stále nevím, všechno totiž vypadá lákavě :)

  ReplyDelete
 9. Taky ti přeji krásný nový rok!!! A mimochodem jsem Silvestra strávila skoro úplně stejně :D

  ReplyDelete
 10. dík za tip, to jsem vůbec nevěděla. Krásná nový rok! :)

  ReplyDelete
 11. Jelikož jsem nemocná, také jsem silvestr strávila v posteli. děkuju za tip, možná si něco z lush objednám!)) hezký nový rok.!

  ReplyDelete
 12. Tak to jsme silvestra trávili podobně :))

  ReplyDelete