LUSH - BUBBLEGUM SCRUB

Monday, January 30, 2012


zdravím,

jak jsem slibovala mám tu článek o dalším scrubíku na rty od lush - tentokrát jde o bubblegum. když mi dorazil balíček, první, co mě zaujalo byla ta úžasně nezaměnitelná vůně a po otevření samozřejmě i chuť. kdybych si měla vybrat, který z těchto scrubů je lepší, vybrala bych si tento, a to ze tří prostých důvodů - chutná lépe, nepadá vám všude kolem a pomáhá lépe na popraskané rty, protože obsahuje menší částečky než pow wow. samozřejmě tedy ubývá méně (pokud si ho tedy první den nepatláte na pusu každou hodinu jako já, žejo :D), určitě si ho pořídím znova a znova a znova.

máte bubblegum? taky jste z něj tak nadšení?

FORMSPRING - FACEBOOK - BLOGLOVIN´ - MY STORE

mimochodem, na facebookových stránkách natalje´s wonderland najdete odkaz na stránku, kde si můžete pořídit deštník alá flaška, který se vám v mém článku "what´s in my bag" tolik líbil :)

Natálje

14 COMMENTS

 1. Bubblegum mám taky a za nic bych ho nevyměnila! I když budu zkoušel další a další, k tomuhle se určitě budu vracet. :) Mimochodem, objednávala jsem si pár věci z Lushe někdy v listopadu a krabička mi trochu voní ještě dnes!:D

  ReplyDelete
 2. Mám, nijak nadšená nejsem :) Hladké rty mi vydrží jen ten den, pak zase poprskané. Vůně je supr ale raději bych verzi čoko-mint :)

  ReplyDelete
 3. mám ho už dlouho a přijde mi, že skoro neubývá :)))) miluju ho!!! yum, yum :D

  http://angellovely-things.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Plánuji si ho pořídit a teď mi na něj děláš ještě větší chutě ty mrško! :)

  ReplyDelete
 5. Také ho mám a první dny jsem ho jedla pořád v kuse! Teď už jsem se teda závislosti trochu zbavila, ale pořád je to hrozný. Mňam!!

  ReplyDelete
 6. Nemám ho, ale kamošce ho ve škole kradu a na rtech nevydrží dýl jak minutu :D Chutná náramně!

  ReplyDelete
 7. Mám v plánu si ho objednat :) Musím ho mít každy si ho chválí.

  ReplyDelete
 8. ja ho mam, ale pouzivam zatial inu prichut na tento este nedoslo:D

  www.mysweetstrawberries.blogspot.com

  ReplyDelete
 9. No, abych řekla pravdu, kdykoliv jsem v Lushi, patlám ho na pusu, ale tím to pro mě taky končí. Nevím, jsem asi divná, ale scruby na rty mi přijdou spíš jako příjemné zpestření, ne nutnst, takže koupi dvakrát nevyhledávám.
  A teď mě ukamenujte... :D

  ReplyDelete