TAK ŘEKNI KOUZLO KDYŽ PADÁŠ DOLŮ...

Saturday, January 28, 2012

zdravím,

po dlouhé době je konečně den, který mám úplně volný. sice bych ho ráda trávila se svým přítelem, ale na to si budu muset počkat do zítra. dneska se tedy zabavím tím, že se konečně podívám na nový díl the lying game, budu si číst báječné nakupování před svatbou a půjdu navštívit babičku, kde se určitě zase tak nacpu, že pak nebudu moct další dva týdny jíst :D jak budete víkend trávit vy?

včera mi konečně dorazil domů nový scrubík bubblegum a zatím vám jen řeknu, že jsem z něj naprosto nadšená a určitě si ho pořídím znova a znova! na víc informací si počkejte až napíšu článek.


pokud stejně jako já trpíte na extrémně vysušené ruce doporučuju vám tento krém, který je tedy spíš na tělo a je to teda spíš jogurt, ale na ruce mi pomáhá úplně nejvíc ze všech krémů, které jsem zkusila. rychle se vsakuje, na rukou necítíte mastný film a navíc nádherně voní po divoké višni.

jak budete trávit víkend vy?


Natálje

15 COMMENTS

 1. Ahoj,
  pozývam ťa ku mne na zaujímavú GIVEAWAY, stačí trošku fantázie a môžeš vyhrať.
  http://mademoiselleiva.blogspot.com/2012/01/giveaway-2.html
  Iva

  ReplyDelete
 2. Já mám více jak po dvou měsících chvíli času sama pro sebe, konečně den kdy se nemusím učit, takže plánuju válení u seriálů, nejnovější ELLE, chvíli na internetu a spouuuustu spaní! :D :)

  ReplyDelete
 3. ja mám dnes podobný deň a som zaň naozaj vďačná, aj keď večer asi strávim s mojim drahým :)

  ReplyDelete
 4. já budu trávit víkend výjmečně v poklidu doma nebo s přítelem : D

  ReplyDelete
 5. Ja mám dneska taky volný den s přítelem a večer jdu s holkama plesat:)

  http://janebeautiful.blogspot.com/

  ReplyDelete
 6. ja budem mať dnes asi nudný deň, teda ak nepôjdem korčulovať.

  ReplyDelete
 7. díky za tip na krém. :)

  já jdu dneska na oslavu 3 spolužáků a kamarádů, takže si to snad užijeme ve velkém a zítřek budu trávit s přítelem. :)

  ReplyDelete
 8. To máš JOYku ne? Vypadá dobře, nekupovala jsem si ji zatím. Já budu víkend trávit doma učením a přípravou na středu na konverzační soutěž :) A u filmů, seriálů, atd. Konečně volný víkend :)

  ReplyDelete
 9. To tetování na rty je super ! Opět u nás nic, ale.

  ReplyDelete
 10. já jsem před chvíli přijela z Ikey, udělala si k obědu krevety a teď se pustím do uklízení a dekorování s novýma věcma z Ikey, jeeej :))
  a zítra se budu bohužel učit..

  ReplyDelete
 11. bubblegum mám taky a tvé nadšení chápu!! Mimochodem, taky ho musíš před přítelkyněmi schovávat, jinak by ti ho celý snědly?:D

  ReplyDelete
 12. uklízení, uklízení, uklízení... :D achjo

  ReplyDelete
 13. Ja budu odpocivat po maturitnim plese :))

  ReplyDelete
 14. taky jsem měla dnešní den jen sama pro sebe, takže se cítím maximálně odpočatá, ale klidně bych si ještě další dva dny dáchla :D
  Můžu se zeptat co je to za časopis a kde se dá ten krém koupit?? Trpím na vysušené ruce.. kůže mi praská až do krve a nic mi na to pořádně nepomáhá :(

  ReplyDelete
 15. Ten přívešek je naprosto fantastický :) !
  U mě snad marná klasika, víkend strávený uklízením, válením se v posteli, ve vaně, u filmů a úplně hektická neděle plná nestíhání :) :D

  ReplyDelete