MARNI AT H&M

Monday, March 05, 2012


zdravím,

o spolupráci Marni s H&M určitě už všichni víte, již tento čtvrtek - 8.března si jí budete moci prohlídnout a třeba si i něco odnést z H&M na Příkopě. já jsem z této kolekce ze začátku moc nadšená nebyla, ale postupně jsem si oblíbila několik kousků, které bych ráda vlastnila. k mému (ne)štěstí je ale kolekce opět cenově ne zrovna dostupná pro každého, nebo lépe řečeno, ne každému by se chtělo dát za, ač nádherný, náhrdelník minimálně tisíc korun, žejo.

a váš názor na tuto kolekci?

Natálje

10 COMMENTS

 1. Můj názor je stejný. Sice už je to přiblížení luxusu obyčejným smrtelníkům, ale na mé poměry je to za ty kousky pořád hodně, bohužel.. :( ale některé kousky z této kolekce jsou opravdu moc pěkné, o tom žádná! :)

  ReplyDelete
 2. já tyto kolekce, byť nerada, ignoruju, už jen proto, že jsou cenově trošku jinde, než je u mě běžné, takže si s tím nedělám vrásky a radši sleduji aktuální novinky v H&M. viz můj dnešní post :)

  ReplyDelete
 3. Mě z téhle kolekce zase nic moc neuchvátilo. Pokud bych si třeba vybrala jednu věc a byla bych si jistá, že ji budu nosit, investovala bych. Tenhle styl ale bohužel zas tak moc nemusím :-)

  Kikina

  ReplyDelete
 4. já se na kolekci docela těším, jdu jí omrknout už v předpremiéře 7.3, takže se snad nebudu muset o své naušnice nebo kabelku rvát s jinými :)

  ReplyDelete
 5. Mne sa tie kolekcie nepacia + su drahe takze ma to nastastie vobec netrapi :) Hlavne nechcem si kupit nejaku znacku len preto ze je zrazu lacnejsia aj ked sa mi nepaci..

  ReplyDelete
 6. No co jsem viděla, tak se mi líbily maximálně boty :D

  ReplyDelete
 7. Zpočátku jsem z té kolekce byla hodně rozpačitá a některé kousky mi přišly dost přeplácané, pár věcí bych si ale určitě odnesla :))

  ReplyDelete
 8. Mě se spíš líbí doplňky než samotné oblečení..ale asi nebudu vyhazovat tolik peněz. Aspoň prozatím:)

  ReplyDelete
 9. Doplňky ještě jakž takž beru... Ale na mě je Marni kolekce celkem divočina... Stejně jako Versace. Takže mě ani tak nemrzí, že ve Zlíně tahle kolekce dostupná nebude.

  ReplyDelete
 10. asi budu jediná, koho tahle spolupráce moc nezaujala, marni hold není můj styl. no ale jsem zvědavá, zda se připravuje další spolupráce :)

  ReplyDelete