LITTLE BIT OF LEOPARD

Thursday, April 05, 2012


zdravím,

dneska pro vás mám jeden narychlo focený outfit, který, i když není nic extra, protože jsem v něm musela vydržet sedět celý den ve škole, mám moc ráda. konkrétně tedy tyto leopardí kalhoty, které jsem vytáhla ze  dna skříně společně s přicházejícím jarem.

doufám, že si užíváte prázdniny lépe než já, protože u nás ve škole se nejspíš zbláznili a hned první dny po prázdninách mě čeká několik nelehkých testů, takže se učení asi nevyhnu. náladu mi zpříjemňuje akorát přítel, nový díl gossip girl a taky pár balíčků, které mi tento týden dorazily. a co že mi to přišlo? buď se koukněte na mé facebookové stránky, nebo si počkejte :)

Natálje

20 COMMENTS

 1. Leopardí motivy se už moc nenosí :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. ani já na leopardí vzor stále nedám dopustit, má prostě něco do sebe. i když asi pravda, že jaro přináší spoustu jiných vzorů a barev, které bychom měli zkusit :)

   Delete
  2. ale mě je jedno co se nosí nebo nenosí. přijde mi jako blbost nosit jen to co je in jen kvůli tomu, že to zkrátka in je. nebo naopak nenosit něco, co se mi líbí jen proto, že už to momentálně není tak strašně in jako například mint barva :)

   Delete
  3. Leopard je motiv, který nikdy nevyjde z módy :) a skvělý outfit !

   Delete
  4. pro mě také leopard nikdy z módy nevyjde :)

   Delete
 2. Kalhoty vypadají dobře, ale na sobě si je neumím nějak představit :) jinak mě se zase hrozně líbí vestička!! ;)

  http://angellovely-things.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. ty kalhoty jsou skvělé :) ale já bych je neoblékla, protože by mě udělaly ještě větší než jsem :)

  ReplyDelete
 4. Parádní! Taky mám leopardí vzory pořád ráda a kašlu na to, že už se "nenosí" :)

  ReplyDelete
 5. taky jsem měla období, kdy jsem nevěděla, co se děje, protože přes den byla má pleť mastná, ovšem když jsem ji odlíčila, vyšistila, potřebovala okamžitě namazat krémem, jinak se celá vysušila, napla a dělaly se mi šupinky .. to je to, o čem jsem psala: že i mastná pleť potřebuje dostatek hydratace. ostatně, všechny typy pleti to potřebují.

  ReplyDelete
 6. Promiň, ale ty kalhoty ti vůbec nesluší. Neber to jako rýpání a nečerti se hned, je to jen můj názor. Jinak krásné botičky!

  ReplyDelete
  Replies
  1. však nečertím, každý má nějaký názor, vkus.. a když ho ten dotyčný řekne slušně.. :)

   Delete
 7. já jsem nikdy na leopardí vzor nebyla a asi nebudu. :) hold každý dle svého gusta ale věřím že musejí být děsně pohodlný protože už z té fotky pohodlně vypadají. :)

  http://deerwithorns.blogspot.com/

  ReplyDelete
 8. vesta s leopardíma kalhotama vypadá skvěle, sluší ti to!:)

  ReplyDelete
 9. Ty kalhoty jsou děsně skvělé! :)

  without-nickname.blogspot.com

  ReplyDelete
 10. doporučuju ti s takovouhle postavou tohle nenosit.

  ReplyDelete
  Replies
  1. a já ti doporučuju držet hubu! :D vůbec podle těch fotek nepoznáš, jakou mám postavu a řekla bych, že jí mám úplně normální a nebudu nosit pytel jen kvůli tomu, že mi to řekl nějaký závistivý anonym, který nemá nic jiného na práci, než lézt po blozích a urážet.

   Delete