BORN PRETTY STORE - MAKE-UP PALETKA

Saturday, September 15, 2012

zdravím,


dnešní článek bude věnovaný paletce z bornprettystore.com, která je určená k modelování obličeje. vybrala jsem si jí, protože jsem na ní už párkrát četla kladné recenze, žádnou takovou paletku doma nemám a navíc se mi strašně zalíbil obal. a jak že jsem s ní spokojená?


jak už jsem řekla - obal je opravdu nádherný, jednoduchý, nepřeplácaný a kvalitní, takže jsem si říkala, že i kdyby byla paletka jinak úplně na nic, můžu se aspoň kochat krásným zevnějškem. po otevření na vás vykoukne opravdu veliké zrcátko, štěteček, který je díky jeho velikosti a tvrdosti nepoužitelný, a čtyři stíny - bílý, do béžova, světle hnědý a tmavě hnědý. trochu jsem se bála malé pigmentace, ale nakonec se ukázalo, že je možná větší, než bych si přála. protože ještě nemám s konturováním žádné extra zkušenosti, přejela jsem párkrát štětcem přes stín a dala se do toho. no.. jak to dopadlo vám asi říkat nemusím :D ty hnědé stíny jsou opravdu hodně hnědé, takže bych to s nějakým dlouhým přejížděním nepřeháněla, jinak budete vypadat jako když jste právě prolezli komínem :D k nanášení jsem použila hodně jemný a větší štětec a moc se mi to nevyplatilo, protože hnědé odstíny celkem dost prášily a na tváři dělaly nehezké šmouhy. proto bych spíš doporučila nějaký menší a né tak jemný štětec a hlavně - oklepávat, oklepávat, oklepávat! :D


a jestli bych vám jí doporučila? nejspíš ano. nakonec jsem se s paletkou naučila celkem solidně zacházet, i když z té tmavě hnědé mám pořád celkem respekt, jelikož já jako běloba si jí nemůžu dovolit. určitě si i dovedu představit, že by jí většina z vás využila jako stíny, výdrž mají totiž celkem dobrou. 

seženete jí tady za devět dolarů a když využijete kód RA7X31, vyjde ještě o chlup levněji.

a co vy? konturujete, nekonturujete? a čím?

Natálje

14 COMMENTS

 1. paletka je moc pěkná =), budu uvažovat o koupi

  ReplyDelete
 2. vypadá moc pěkně :) jen bych jí asi nevyužila :/

  ReplyDelete
 3. Já obličej nekonturuju, protože tím, že jsem dost hubená to ani moc nepotřebuju, mám celkem výrazné rysy. Hlavní důvod ale je, že vždy když jsem se o to pokoušela, připadalo mi, že najednou působím ušpiněným dojmem a jako bych měla nějaký divný makeup:) nevím čím to je:) používám akorát rozjasňovač a ten mám moc ráda! :)

  ReplyDelete
 4. Paletka je krásná:)
  Zvu tebe i tvé čtenáře na mou první giveaway... :)

  http://onegirlb.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 5. a kdy nám ji ukážeš "na kůži"? :-D

  ReplyDelete
 6. pěkné odstíny!

  http://dreamaboutflowers.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 7. já bych hnědou určitě využila jako stíny! :)

  ReplyDelete
 8. pekná paleta :)

  http://sandra-wardrobe.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 9. Já se poslední dobou snažím pomaličku polehoučku konturovat.. :) tahle paletka vypadá fakt skvěle! A jinak ptala ses jestli bydlím u Nových Hradů, no mám to asi jako ty cca půl hodinky :)

  ReplyDelete
 10. Už ten obal vypadá nádherně! :) Já si chtěla něco takového pořídit, ale trošku se toho bojím, abych nevybrala špatné odstíny a paletka mi zůstala ležet doma :D zatím mi na konturování stačí bronzer :)

  ReplyDelete
 11. Sakra, TOHLE jsem si chtěla z BPS obejdnat :D Tak příště :)

  ReplyDelete
 12. myslím, že už som ju niekde videla no vyzerá pekne, ale asi by som ju nepoužívala, neviem :)

  www.hicsuntleon-es.blogspot.com

  ReplyDelete