SOMETIMES I THINK I LIVE IN A WONDERLAND

Monday, September 10, 2012

zdravím,

abych byla upřímná - závěr mého dne byl celkem na dvě věci, takže tak nějak nevím, co bych vám tu měla psát. nejspíš sami znáte ten pocit, kdy vás něco srazí na kolena a vy jste z toho pak jak hromádka neštěstí a říkáte si, že jindy byste se tomu zasmáli a hodili to za hlavu. jenže teď to nějak nejde. proč? v takových chvílích pochybuju o všem a nejraději bych se vším sekla, protože mám pocit, že se můžu snažit sebevíc a nikdy to nebude dost. říkám si, co by se dělo, kdybych s tímhle vším sekla.. pak se ale většinou objeví nějaký človíček, který vás dokáže podržet.. a pak další.. a já si říkám, že možná, ale vážně jen možná, to přeci jen za něco stojí. doufejme.

dost už ale pesimismu. 

dneska pro vás mám další z mých školních outfitů, který je strašně jednoduchý, obyčejný a pohodlný. do školy se totiž většinou oblékám hlavně pohodlně, protože kdo by se chtěl celý den v něčem škrtit, žejo. šortky už vám nemusím představovat, nosím je teď pořád, protože si jich chci ještě co nejvíc užít. i šátek se stal mým oblíbeným kouskem - dá se nosit na milion a jeden způsob a oživí každý outfit.


( šortky - Topshop, balerínky - Deichmann, tílko - Pimkie, šátek - tržnice, náušnice - Ebay, prstýnek - Rings&Tings )

na závěr vás snad už jen chci informovat o tom, že jsem se u holek z acupofstyle.com zapojila do soutěže o YSL kosmetiku, takže pokud se vám má fotka zalíbí, budu vděčná za každý hlas - zde.

Natálje

24 COMMENTS

 1. ten šátek udělal z jednoduchého outfitu neobyčejný, paráda!!! .-)

  ReplyDelete
 2. Super kombinace s tím šátkem! :) Hezké :)

  ReplyDelete
 3. asi byla nějaká blbá konstelace, protože mě dneska všichni neuvěřitelně srali (nejlepší byl děděk důchodce v pojišťovně, co s tím počítačem skoro ani neuměl, božeeeee, proč)

  ReplyDelete
 4. tvl jsi tlustá, tak nenos ty šortky

  ReplyDelete
  Replies
  1. aha no :D tak když už je i velikost 25, 26 pro tlusťochy, tak to bych asi vážně měla zhubnout, abych se vešla do něčeho menšího že :D třeba taková dětská konfekce.. Hmmhmm :D

   Delete
  2. Ježiši to je zase jednou chytrej komentář :D Natálje má nádhernou postavu, je to krásná baba! :) Vůbec nevidím důvod, proč by nemohla nosit šortky, vždyť ji neuvěřitelně sluší! Kdyby si ona nemohla dovolit šortky, tak pak už skoro nikdo.

   Delete
  3. To už si děláš srandu fakt :D Nevidím důvod, proč by někdo nemohl nosit šortky, když se v nich cítí dobře, proč ne sakra. A Natálje je úplně normální štíhlá holka.

   Delete
 5. Jo to samozřejmě znám, ale takové dny prostě jsou a nesmíš se tím nechat moc ovlivňovat :)
  Zapojte se do Giveway a vyhrajte parfém od Guess! 2nd Giveway

  ReplyDelete
 6. Super kousky ♥

  ..já bych šátek použila k provlečení poutek, těch super kraťasů : )

  ReplyDelete
 7. Ten šátek je super!Krásně oživil outfit!

  ReplyDelete
 8. TY rozhodně za něco stojíš!! Takže hurá a nevzdávat se:o) Moc ti to sluší!

  ReplyDelete
 9. Šátek to opravdu moc hezky oživil :) Já se také stále ještě nevzdávám šortek a nosím je teď neustále :))))
  http://angellovely-things.blogspot.com

  ReplyDelete
 10. skvělý outfit, šátek to opravdu oživil :)

  ReplyDelete
 11. Naty, nevěš hlavu :) vždycky tu je někdo, kdo tu pro Tebe je :) :* hodně se mi líbí, jak jsi ten celkově jednoduchý outfit oživila tím šátkem, to se mi moc líbí :))

  ReplyDelete
 12. krása,šátek to hezky oživil!:)

  ReplyDelete