ILL

Wednesday, October 10, 2012


zdravím,

netuším jak to dělám, ale mám tu schopnost onemocnět pokaždé, když se mi to hodí snad ze všeho nejméně. ať už se jedná o nejdůležitější část školního roku a nebo právě teď, kdy bych nejraději dělala úplně jiné věci a někde jinde. hlavně byla s mým přítelem, protože mu v pátek zase začne škola a tak ho tři dny neuvidím. místo toho se už od pátku odpoledne válím doma. pozitiva? nemusela jsem ráno brzo vstávat, mohla jsem vymyslet pár zajímavých nápadů na nové články, číst si - třeba nový letáček od Lush a taky se cpát jogurtem s praženým kakaem z Ladyboxu. mňam. a taky jsem konečně viděla nový díl Gossip girl! jsem opravdu zvědavá, jak se poslední série vyvrbí.

včerejším dnem se navíc rozjela jedna spolupráce, na kterou jsem se strašně moc těšila a o které vám dám už tento týden vědět. snad se vám ten nápad bude líbit tak jako mně :)

Natálje

30 COMMENTS

 1. tak se brzo uzdrav ;) můžu se zeptat, ten letáček od Lush ti poslali zdarma nebo jak si se k němu dostala? :) těším se na článek o nové spolupráci ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. zaregistrovala jsem se na jejich stránkách a ony ty letáčky pak chodí samy :)

   Delete
 2. Já toho svého nevydělá už měsíc :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. tak hlavně že nevYděla :D

   Delete
 3. Tak se brzo uzdrav, já scháním gossipky s titulkama a pořád jsem je nenašla už chci vidět ten díl:/ Zvu tě na giveaway:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. koukni se na titulky.com, tam ty cz titulky jsou, stahovala jsem je tam :)

   Delete
 4. ta fíková vůně je fajn! :)
  brzy se uzdrav

  ReplyDelete
 5. k tomu sprcháči jsem dneska v drogérce čuchala.. zajímavá vůně, takový dortíková :))

  ReplyDelete
 6. Makronková vůně? S fíkama? Sakra, až budu zdravá, musím letět do DMka, ten sprcháč chci za každou cenu! Gossipky začaly strašně dobře, těším se na další díly :) A taky na tu spolupráci jsem zvědavá, budu brzo stará :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. jojo, voní fakt krásně! a na další díly se taky těším.. jen jsem teda v šoku z Ivy a Rufuse :D nevím proč, ale přijde mi to úchylný :D

   Delete
 7. K tomu mléku jsem dnes v obchodě čuchala a myslela jsem, že ho sním, hned jak budu mít cestu kolem s pěnezy jdu pro něj :)! Možná si vezmu i ten druhý, který voní přesně jako žvýkačka :).

  ReplyDelete
  Replies
  1. jéé on je i žvýkačkový? to ani nevím, tenhle mi koupila mamina :)

   Delete
 8. Jsem zvědavá na tu spolupráci :) Brzy se uzdrav!

  ReplyDelete
 9. Gratuluju : )
  kakao jsem ještě nechutnala, tak bych to měla napravit : )

  ReplyDelete
 10. ňáám lush.. :)) to všetko je tým počasím o čom píšeš.. :D určite

  ReplyDelete
 11. přeji brzké uzdravení :) btw. ta limitka od Balei je božsky vonící :)

  ReplyDelete
 12. To já si občas říkám že by na mě nějaká chřipka mohla skolit abych měla jednou řádný důvod nejít do školy a nechat se opečovávat... Asi někdy v 9 letech jsem měla poslední angínu (a i tak jsem pokaždé onemocněla až když byly prázdniny) od tý doby mám docházku poctivou když nepočítáme nějaké to ranní pelešení v zahřátý posteli kdy je venku -20 :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. to já jsem zase nemocná celou mojí školní docházku celkem dost :D já mám totiž takovou smůlu/štěstí, že mám pořád s něčím problémy :D

   Delete
 13. Já jsem se do těch vánočních balíčku od Lush zamilovala :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. přesně! nevadilo by mi nějaký dostat :D

   Delete
 14. Tak se brzo uzdrav! :) Já tohle znám, už na mě taky něco leze.. jenom co začala škola :-/

  ReplyDelete
 15. Dneska takové sladkosti. Tu Baleu bych ještě vydržela, ale ten dezertík pod tím, sakra to je chuť. Určitě Ti pomůže k brzkému uzdravení...:-)

  ReplyDelete
 16. taky na mě leze nějaká chřipka, a vůbec se mi to nehodí, nemůžu si dovolit léčit se doma :/ ale sprcháč z DMka mi náladu zlepší pokaždé:D

  ReplyDelete
 17. Také jsem nemocná :/ tak štěstí že je zítra už čtvrtek. Mňam to pražené kakao vypadá výborně. Tak ať se brzy uzdravíš. :)

  ReplyDelete
 18. Brzo se uzdrav :) Já už si to naštěstí odbyla, asi si tím teď musí projít každý. A na tu Baleu mám taky zálusk, ale ještě jsem neměla čas jít ji očuchat :)

  ReplyDelete
 19. so cuuuteee :)

  http://glamourgirl-bg.blogspot.com/

  ReplyDelete
 20. Na spolupráci jsem zvědává. Taky si polehávám a taky nadávám proč zrovna teď. A Baley nádherně voní.

  ReplyDelete
 21. brzy se uzdrav! to kakao je dobré říkáš joo? tak to zkusím :D

  ReplyDelete
 22. tak snad se z toho brzy dostaneš :) v tomhle počasí je spíš zázrak neonemocnět :D naštěstí už to mám za sebou, tak snad budu mít dlouho klid :) na novou GG se musím teprve podívat, jsem zvědavá!! :))

  ReplyDelete
 23. Máš zájem získat roztomilé svetříky ? Připoj se do SOUTĚŽE :-) http://thecashmerechic.blogspot.cz/2012/10/big-sweather-giveaway.html

  ReplyDelete