DANIEL SANDLER - VELVET WATERPROOF EYELINER

Thursday, January 17, 2013


zdravím,

před několika dny jsem se vám na facebooku svěřila s tím, že jsem konečně objevila tužku na oči, která je podle mě ta úplně nejlepší ze všech - jedná se o značku Daniel Sandler. tápete? vězte, že ani já jsem jí donedávna neznala. jestli to byl omyl? to rozhodně!


od svých čtrnácti let jsem vyzkoušela nespočet tužek od nespočet značek a jediná, která se blížila výsledku, který jsem si celou tu dobu přála, byla super shock od Avonu. zbytek nestál za řeč - buďto byla málo černá, nebo pro jistotu na dolní linku nekreslila vůbec, dělala šmouhy, rozmazávala se, drolila a po pár hodinách jsem si o lince mohla nechat jen zdát. a proto, když jsem měla tu možnost vyzkoušet nějaký produkt od této značky, zvolila jsem právě jí. tužka mě zaujala už jen svým popisem, který hlásal slova jako černá je opravdu černá, měkká a velmi jemná nebo výborně krytí. i přesto jsem jí ale moc velké šance nedávala. no, zaslouží si obrovskou omluvu.


úplně první věc, kterou musím vyzdvihnout je krásný a jednoduchý obal a to, že se náplň nemusí ořezávat. není totiž nic horšího, než když máte úplně tupou tužku, chvátáte a nemůžete najít ořezávátko. samotná konzistence není nijak zajímavá, na první pohled obyčejná tužka. to hlavní překvapení přichází až v tu chvíli, kdy si jí nanesete na oči. hned první den jsem se rozhodla jí otestovat a vystavila jí dešti a netrpělivě čekala, co uvidím večer v zrcadle – byla tam! ani se nepohnula, přísahám! žádný šmouhy, drobky nebo vyblednutí. nechtělo se mi tomu uvěřit, ale druhý den poprchávalo znova a s linkou to opět nic neudělalo. ostatně to můžete vidět i na fotce mé ruky – přežila proud vody i snahu o smazání. jediné, čím jí spolehlivě dostanete dolů je dvoufázový odličovač.

myslím si, že více slov snad už ani není třeba. pokud toužíte po lince, která se nerozmazává, vydrží déšť, slzy a bude černočerná po celý den, je tahle ta pravá volba. Daniela můžete sehnat zde za necelých 300 korun, které jsem v tomto případě ochotná pro krásné oči obětovat. a co vy?

Natálje

19 COMMENTS

 1. To já používám od Miss Sporty nebo od Gabriella Salvete.. tuhle ani neznám, ale špatně rozhodně nevypadá.. :))

  ReplyDelete
 2. vyzerá dobre :)

  bola by som veľmi,veľmi rada keby ste si pozreli môj blog. každý nový komentár či člen ma naozaj veľmi poteší..najnovší článok: pár slov a fotky
  somethinginthelife

  ReplyDelete
 3. Tak takováhle tužka by se hodila! Uvažovala jsem o tužce waterproof od Lancome, takže tady bych mohla ještě ušetřit ;)

  ReplyDelete
 4. Vypadá více než zajímavě. V budoucnu bych si ji ráda pořídila :)

  ReplyDelete
 5. Já používám tekutou tužku na horní linku :) A ta mi už nějakou dobu vyhovuje, drží mi to víc :D :) Takovýmhle tužkám už nevěřím.. i když tahle vypadá senzačně, přecijen zůstanu věrná těm svým :)

  ReplyDelete
 6. zní to teda ideálně :D
  tři kila bych za ni klidně dala, pokud takhle funguje, však můj Lancome stojí víc ...
  akorát se ujistím - používáš na waterline? a ne na dolní linku pod/mezi řasama?

  ReplyDelete
  Replies
  1. používám na waterline (na tenhle název jsem si nemohla za boha vzpomenout :D) i krapet pod.. a i tam drží víc než dobře! jako jasně, že za ten den jak mrkáš nebo ti slzí oko, tak trošku v koutku povolí, ale jinak drží jak má :)

   Delete
 7. Značku neznám, ale ani není tak drahá, jak vypadá na své "jméno":). Líbí se mi, že se drhnutí skoro ani nehnula...

  ReplyDelete
 8. Vypadá že toho dost vydrží ;)

  ReplyDelete
 9. Já mám také ráda tu od Avonu a teď jsem si zamilovala fix od Essence, ten také můžu drhnout jak chci a nic se s tím nestane :D.

  ReplyDelete
  Replies
  1. u té od Avonu mě štvalo, že rychle ubývala a špatně se ořezávala :-/

   Delete
 10. Tu značku neznám, ale tužka vypadá moc dobře. Na fotce je vidět, že opravdu hodně vydrží:)

  ReplyDelete
 11. ta vypadá moc dobře! Já si kupuju z avonu vysouvací a žádná nebyla špatná:) Ale nejradši mám gelové, co se týče výdrže a krytí ;)

  ReplyDelete
 12. také jsem dlouho hledala tu bohyni mezi tužkami na oči... nakonec jsem to vzdala, protože žádná nedokázala vyhovět mým požadavkům :D teď už si dělám jen gelové linky. ale po kajalce také čas od času ráda sáhnu, takže děkuju za tip :)

  ReplyDelete
 13. Parádní, jsem zvědavá, jestli by vydržela na mém oku, na něm totiž nevydrží víc než hodinu absolutně nic :-)

  WorldByBella

  ReplyDelete
 14. tu značku vůbec neznám, ale vypadá dost dobře..

  ReplyDelete
 15. Značku znám a ta tužka vypadá super, nemít černé odolné tužky, tak do ní hned jdu:o)

  ReplyDelete
 16. Značku neznám, ale asi se na ni podívám, protože všechny tužky co jsem zkoušela jsem měla do hodiny z oka pryč.
  Just be yourself by Petra

  ReplyDelete