VALENTÝNSKÁ GIVEAWAY S PIKLIO.CZ

Wednesday, February 13, 2013

zdravím,

možná si ještě pamatujete, že již před nějakým časem tu byla soutěž o voucher na fotoknihu z webu piklio.cz, na kterém si mimo ní můžete vyrobit třeba kalendáře nebo plakáty.  no a protože máme zítra Valentýn, řekla jsem si, že by se něco takového hodilo. nevím totiž jak vám, ale mně by se takový dárek moc líbil :) i tentokrát tedy budeme soutěžit o knihu plnou vašich fotek velikosti A5 o 24 stranách v hodnotě 359,- korun.


a co pro výhru musíte udělat?


1) sledovat můj blog přes google friend connect a přes facebook, kde se dozvíte plno zajímavých věcí, například kdo voucher získal. 2) odpovědět na otázky, zda nějakou fotoknihu nebo nějaký jiný fotoprodukt vlastníte, jestli web piklio.cz znáte a komu byste knihu v případě výhry darovali?

3) napsat mi váš e-mail, na který vás můžu kontaktovat a držet si palce.


výherce zveřejním 20. února na facebooku. hodně štěstí!

Natálje

29 COMMENTS

 1. Fotoknihu/fotoprodukt nevlastním, ale co není, může být!:) Piklio.cz neznám, z tvého blogu o webu slyším poprvé :) V případě výhry bych knihu darovala kamarádce nebo někomu z rodiny :)
  n.crazy@seznam.cz

  ReplyDelete
 2. Tak web znám, ale zatím nic nevlastním. A knihu bych asi využila jako valentýnku pro nejlepší kamarádku :-)) Protože jsem jedna ze smutňáků, kteří nemají to štěstí někoho mít)
  Wendyvillfelton@gmail.com

  ReplyDelete
 3. Stranku piklio znam, uz jsem se na ni divala :-) Ja osobne zadny fotoprodukt nevlastim, ale loni jsem dala priteli plysaka s nasi fotografii. Nad fotoknihou jsem premyslela uz mnohokrat, dokonce jsem uz jednu mela vytvorenou pro pritele ale koupe se zatim neuskutecnila tak snad nekdy.. xD
  ervulenka@seznam.cz

  ReplyDelete
 4. Sleduji
  Fotoknihu přímo ne, ale spoustu jiných produktů (kalednáře, hrneček, pohlednice, puzzle)
  Piklio znám, už jsem se na jejich nabídku dívala.
  Výhru bych darovala bratrovi, který má v březnu narozeniny :)

  domisacek.domi@centrum.cz

  ReplyDelete
 5. Splňuji
  Knihu ždánou nevlastním, ale ráda bych vlastnila a darovala bych jí mamince. Doma mám jen obyčejné rámečky na fotky a fotoalba ještě staré se zastrkanými fotkami.

  michaelaloffler@seznam.cz

  ReplyDelete
 6. Fotoknihu bohužel nevlastním, ale už jsem si na ní dělala zálusk kolikrát, moc se mi to líbí :) Já žádný podobný produkt nevlastním, ale přítelovi jsem koupila už dva kalendáře (požadoval hned další) a polštář s potiskem.
  Web piklio.cz jsem dosud neznala, ale mají pěkné produkty, tak možná příště budu objednávat zrovna tam. :)
  Knihu bych v případě výhry věnovala buď rodičům nebo příteli.

  ReplyDelete
 7. ahoj :)) doma máme fotokalendář z tohoto webu ;) jinak fotokniha se mi moc líbí.. věnovala bych ji k narozeninám příteli :)

  ReplyDelete
 8. GFC i FB: Veronika Pospíchalová
  2) piklio.cz znám z reklam na netu a teď je o fotoknihu několik GA :) Zatím fotoknihu nemám, ale moc se mi líbí....
  3) vera.p@centrum.cz

  ReplyDelete
 9. zatím žádnou fotoknihu nemám, web piklio taky neznám, ale moc se mi fotoknihy líbí, ještě nevím komu bych ji věnovala, ale určitě by se někdo našel :) veronicas.style@gmail.com

  ReplyDelete
 10. Fotoknihu zatím nikdo v okolí nemáme, takže jedna z příležitostí jak se k ní dostat:) stránky neznám, ale poznávám, díky Tobě:-) a darovala bych ji tomu, kdo dřív pojede na dovču, aby měl kam dát své vzpomínky:P
  fijalova.kfjetina@seznam.cz

  ReplyDelete
 11. Fotoknihu nemám, ale nedávno jsme ji dělali kamarádce k narozeninám :)
  Piklio.cz neznám :)
  A komu bych ji dala? možná kamarádce, bude mít taky brzo narozeniny :)
  small-scribbler@seznam.cz

  ReplyDelete
 12. by-yourself/zavináč/seznam.cz
  tento web neznám, ale jsem ráda, že jsem na něj narazila ;) fotoknihu nemám, ale moc bych jí chtěla :) a komu bych jí darovala? asi někomu z rodiny či kamarádů :) facebook jsem už dávno "lajkla" pod jménem mé stránky - tzn. The fashion kingdom :)

  ReplyDelete
 13. Fotoknihu nemám, piklio nepoznám a asi by som si ju nechala a mala v nej moje a chlapove fotky. :)
  paula.kulichova@gmail.com

  ReplyDelete
 14. GFC:Yoko Nguyen
  Fotoknihu nevlatním a zatím neznám nikoho z okolí kdo ano :) O webu piklio.cz jsem slyšela a ne moc. V případě výhry bych knihu nejspíš darovala mé nejlepší kamarádce k narozeninám :)

  luckybaby115@seznam.cz

  ReplyDelete
 15. Ano, jednu fotoknihu už mám (ale ne od piklio) a ted bych právě ráda rozšířila sbírku o další, protože jsem se vrátila po 4 měsících z Finska a mám plný počítač fotek :-) Čímž zároveň odpovídám na otázku, komu bych ji dala - > sobě, abych měla vždy po ruce vzpomínku na neuvěřitelnou zkušenost mého života :-) plasssma@gmail.com

  ReplyDelete
 16. Piklio znám, ale žádnou fotoknihu jsem zatím neobjednávala takhle :) Jednu jsem ale vlastnoručně vyrobila pro přítele. Byla to šílené práce, všechny fotky jsem vkládala do takových těch nalepovacích růžků :D Ale výsledek byl krásný :)
  Fotoknihu bych asi věnovala rodičům nebo nejlepší kamarádce, za léto jsem nasbírali spustu super fotek a bude mít brzy narozeniny :)
  na Fb jsem jako Karolína Fronová :)
  princessofprague@gmail.com

  ReplyDelete
 17. žádnou fotoknihu nemám ani jsem jí ještě ,,naživo" neviděla, ale přijde mi to jako krásný dárek a myslím že bych jí věnovala babičce a dědovi!:))
  christina.deneuve@gmail.com

  ReplyDelete
 18. Fotoknihu mám zatím jednu, ale mám i hrnečky, polštářky atd..:) Tyto stránky jsem neznala, ale docela se mi líbí..:) A darovala bych jí asi sestře, protože máme spoustu společných fotek. :)

  pety.bastlova@seznam.cz

  ReplyDelete
 19. jesterecka(@)email.cz
  fotoknih mám hodně, vytvářím si je sama asi jednou za rok z fotek, které pořídím, piklio znám
  fotoknihu bych darovala příteli :)

  ReplyDelete
 20. mamke by som venovala a nejakú klasickú ;)
  icka.gazdova@gmail.com

  ReplyDelete
 21. Fotoknihu nemám, ale už jsem o ní několikrát přemýšlela :) Mám jen kalendář s fotkami mého malého brášky, ale to dělala jeho maminka :) Knihu bych si asi nechala, abych si tam mohla dát fotky rodiny a přátel a mít krásnou vzpomínku :)
  petra.krupova@atlas.cz

  ReplyDelete
 22. Fotoknihu ani fotoprodukt nevlastním, ale tuto stránku znám :)
  Knihu bych darovala buď kamarádce nebo mamce :)
  zarovka20@gmail.com

  ReplyDelete
 23. gfc: thu ha nguyen
  fb: Bé Ha

  Fotoknihu nemám a stránku piklio znám díky blogum. :)A fotoknihu bych si nechala :) samozrejme bych do ni vlozila i fotky s prateli ci rodinou :D

  thuhanguyen.misa@gmail.com

  ReplyDelete
 24. zatím žádnou fotoknihu nemám :) a piklio znám :) a věnovala bych ji příteli :) 26nikolka26@seznam.cz

  ReplyDelete
 25. Prozatím žádnou fotoknihu nemám. Vlastním jen koláž z fotek, kterou jsem vyrobila pro svého tatínka, takže knížka by mi pro změnu putovala mamince :)).

  mell.blog@seznam.cz

  ReplyDelete
 26. facebook nemám aneb zabírá to moc času.
  nevlastním.. neznám. Ale dala bych do ní asi společné fotky s kamarádkou. :)
  martinanovotn.a@seznam.cz

  ReplyDelete
 27. fotoknihu zatím nevlastním, ale uvažuji o nějaké. Piklio neznám a ráda poznám. V případě výhry bych ji věnovala příteli... máme spolu málo vyvolaných fotek :-)
  littlegirlfromvillage@gmail.com

  ReplyDelete
 28. žádnou fotoknihu ani nic podobného neznám, piklio znám z blogů a fotoknihu bych nechala sobě a příteli do nového bytu. :)

  zajickova.lucie@gmail.com

  ReplyDelete
 29. Fotoknihu nevlastním a nic podobného také ne. Stránku Piklio znám,ale jen z doslechu. Věnovala bych ji buď přítelovi nebo mamince :)

  petra.svejdova@seznam.cz

  ReplyDelete