TVÁŘENKA A STÍNY V JEDNOM, ANEB "BEAUCOUP D´HOMMES MAIS SI PEU DE TEMPS"

Friday, November 22, 2013

zdravím,


trvalo poměrně dlouho, než jsem si tvářenky oblíbila, zvykla si na ně, a začala je nosit. momentálně jsem ale ve stádiu, kdy bych jich mohla mít doma stovky, a stejně bych měla pocit, že mi nějaký ten odstín stále ještě chybí. proto není žádným překvapením, že když jsem si vybírala z nabídky The Balm, vybrala jsem si právě jí.


po dlouhém zvažování a ujasnění si, že chci nějaký univerzálnější odstín růžové, jsem sáhla po DownBoy, která mě mimo jemně růžové barvy zaujala i svým krásným retro obalem. a retro, to já můžu. mimo krásného zevnějšku musím pochválit i kvalitu, bytelnost, šikovné magnetové uzavírání a menší zrcátko uvnitř. štěteček součástí balení není, ale to - aspoň pro mě - není žádné mínus. co se týče nějaké parfemace, tak ta je téměř neznatelná, typická pro většinu dekorativní kosmetiky.


teď už ale k samotným vlastnostem. obsah se zpočátku jeví jako hodně dobře slisovaný, není tomu ale tak. stačilo jedno klasické přejetí štětcem, a byla jsem růžová až za ušima. o tom, že po nanesení bych mohla směle konkurovat i Marfuše, ani nemluvím. k jemnému, přirozenému výsledku tedy stačí dvakrát, třikrát lehce poťupkat po povrchu tvářenky. samotná výdrž pak ale opravdu stojí za to, protože barva se i po celém dni téměř nehne.

abych to shrnulaDownBoy sice při nesprávném použití práší, pokud se s ní ale naučíte pracovat, vytvoří vám na tvářích moc hezký efekt, který drží jak přibitý. díky vysoké pigmentaci, a tomu, že stačí nanést opravdu jen trochu, vám vydrží věčnost, a jako bonus jí můžete využít i jako oční stíny. objednat si jí můžete zde, kde za 9,9 gramů momentálně zaplatíte 414,- korun.

znáte značku The Balm? co říkáte na jejich retro obaly? a vlastní nějaký jejich produkt? pokud ano, splnil vaše očekávání nebo nikoliv?

Natálje

18 COMMENTS

 1. vypadá moc hezky a má roztomilý obal :)

  ReplyDelete
 2. The Balm miluju a mám toho od nich doma už celkem dost. Tvářenky a pudry jsou podle mě nejlepší. Prosím tě - tahle tvářenka je matná nebo lesklá?

  ReplyDelete
  Replies
  1. tak hele - dala jsem jí pod světlo, a našla jsem tam úplně miniaturní třpytečky, takže úplně matná asi nebude. ale na běžném světle vůbec vidět nejsou :)

   Delete
 3. Poslední dobou po této značce dost pokukuji, hrozně se mi líbí jejich retro obaly a vypadá to, že i produkty samy o sobě budou kvalitní.. achjo, že by další položka na můj vánoční seznam..? :D :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. těžko soudit podle jednoho produktu, ale minimálně ta tvářenka kvalitní je :) a ty obaly jsou boží!

   Delete
 4. Přesně takový krásný odstíny hledám už dlouho!:) a tenhle vypadá nádherně :)

  ReplyDelete
 5. Radši mám Benefit. :) Zuza.

  ReplyDelete
 6. pěkná, pěkná :) já mám teď jejich pudr, zrovna jsem o něm psala, protože jsem z něj fakt nadšená. asi si pořídím tvářenku, ale tu z mama kolekce, ať to mám hezky sladěné :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. na pudr jsem už také četla chválu, a mama tvářenka je také krásná :)

   Delete
 7. Vypadá dost dobře :)) Obaly mě zaujaly :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 8. vyzerá super :) a magnetové uzatváranie mám najradšej :)

  ReplyDelete
 9. Ten obal :-O, už jen proto bych to chtěla. A tvářenka má super barvu i na oči bych si ji dala :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. já, používat stíny, tak také. a ano, ty obaly jsou kouzelné, už jen kvůli nim bych chtěla snad úplně všechno :D

   Delete
 10. bože, ta je skvělá! :)) přesně takovou barvu bych chtěla!

  ReplyDelete
 11. vyzera to super! len ta cena :(

  Pozyvam na NAJ giveaway o GUCCI RUSH,75ml. Tu: http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2013/10/najlepsia-giveaway-ever.html

  ReplyDelete