INSTAGRAMOVKY

Wednesday, July 16, 2014

zdravím,

měsíc od posledního článku s výběrem fotek z instagramu utekl jako voda, a tak je na čase, abych vás zásobovala novými. a co se tedy za tu dobu událo?


na obědě s kamarádkou / jeden z mých četných nákupů / výborné Mojito a Pina Colada z KFC / neonky mě nikdy neomrzí / přijatá / nákup v Rakouské drogerii Muller

určitě tou největší a nejlepší zprávou pro mě bylo přijetí na Metropolitní univerzitu v Praze. vybíráním školy a oboru jsem trávila poměrně dlouhou dobu, a myslím si, že jsem vybrala nejlépe, jak jsem mohla. zprvu jsem přemýšlela o žurnalistice, poté se dostala k Sociální a mediální komunikaci na UJAKu, a odtud pak k Mediálním studiím na MUP, která to nakonec vyhrála. většinu času jsem trávila s kamarádkami, a to buďto nakupováním nebo vysedáváním po restauracích, pizzeriích a barech. já nevím jak vy, ale já bych to mohla dělat klidně denně. vyloženě se totiž vyžívám v ochutnávání různých jídel, drinků a podobně. abych ale neměla černý svědomí, protože občas té pizze, brambůrkům nebo zmrzlině neodolá asi nikdo, cvičím už nějaký ten pátek s mou milovanou Jillian. a jako malá třešnička na závěr je má brigáda, kterou se mi konečně podařilo sehnat.

jaký byl váš začátek prázdnin?

Natálje

23 COMMENTS

 1. Poprvé slyším, že v KFC mají Mojito, no no no. To stojí za návštěvu. Média jsou v současné době (aspoň podle mě, a to si nechci šplhnout, nebo tak :-D) jednou z nejlepších voleb. Takovéhle vysedávání znám, ale denně bych to asi nezvládla, vyhovuje mi to tak jednou za týden, člověk si toho pak více cení, řekla bych. :-D A k mým prázdninám, brigádu jsem sice nesehnala a doma jsem jen menší polovinu času z toho dosavadního uplynulého, takže si prozatím nemám na co stěžovat. Každopádně, tu brigádu by to opravdu chtělo, hm.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mojito v KFC je úplně obyč :/ Dělají ho ze Sprite, takže žádný zázrak.

   Delete
  2. zázrak ne, ale mně chutná :)

   Delete
 2. Super fotky! :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 3. To mojito ma zarazilo :D a gratulujem :)

  ReplyDelete
 4. Skvělé fotky a gratuluji ke přijetí :-)
  www.bokattyna.blogspot.cz

  ReplyDelete
 5. Gratuluji k přijímačkám, ať se ti na škole líbí! :)

  ReplyDelete
 6. Super fotky :) Taky cvičím Jillian + jsem našla plno super videí na pilates, takže je to fajn
  http://veru-life.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 7. Krásné fotky, gratuluji k přijetí Naty :-)!
  Glamour and beauty

  ReplyDelete
 8. Na to Mojito vždycky koukám a zatím jsem se neodvážila... :D
  Gratulace k přijetí! :)

  ReplyDelete
 9. Proč si nešla raději na Karlovku na mediální komunikaci? Takhle vyhodis hodne penez za skolne. Aspon, ze sis vybrala Metropolitni a ne UJAk. Ty soukrome vysoke jsou fakt docela pofiderni zalezitost...

  ReplyDelete
  Replies
  1. to může říct jen někdo, kdo nikdy na soukromé nebyl :) tyhle názory nemám ráda. na drtivé většině soukromých škol učí učitelé z těch veřejných - třeba z té tvé Karlovky, takže to asi v té škole nebude, co? ;) to neříkám, že některé soukromé pofidérní být nemohou, ale to i veřejné. třeba takové praktiky na jedné nejmenované ekonomce... ehmm... kam se hrabe nějaká soukromka. a na Karlovku jsem nešla proto, protože jsem nechtěla :)

   Delete
  2. Taky gratulace. Studuju na MUP Mediální a komunikační studia a většina vyučujících přednáší na Karlovce a dalších školách, přesně jak říkáš. :) Třeba se někdy potkáme. ;)

   Delete
  3. přesně tak :) ale to těmhle lidem nevysvětlíš, oni si prostě potřebují rýpnout, protože je žere, že jsme na soukromé, chápeš ;)

   Delete
 10. moc všem děkuji za gratulace! :)

  ReplyDelete
 11. Taky bych zvládla každý den jíst v restauracích :D je až zoufalé, kolik druhů jídel existuje, a já je za celý svůj život nestihnu ochutnat :D
  A samozřejmě ještě jednou velká gratulace k přijetí, ať se ti tam líbí :).

  ReplyDelete
 12. Gratuluji k přijetí! :) O drogérii Muller čtu dneska už podruhé a vážně bych se tam také ráda podívala! :D

  ReplyDelete
 13. Já bohužel většinu času trávím na brigádě :D, ale hlavní je, že jsem se také dostala na vysokou školu, a to tam, kam jsem chtěla, takže všechno ostatní jde mimo mě :D Jinak přidávám se a gratuluji. :)

  ReplyDelete
 14. Koukám, že než aby ses učila a snažila ses dostat na veřejnou, tak raději vyždímeš rodiče nějakými 40 tisíci za rok aby si byla na soukromé, kde získáš za prachy titul. Jo a na soukromé jsem 2 roky studovala, vím jak to tam chodí... Zuzana

  ReplyDelete
  Replies
  1. já zase koukám, že nám doma asi svítíš, když jsi tak moc informovaná o mém životě :D a tím bych to uzavřela, protože někomu jako tobě to stejně nevysvětlím.

   Delete