INSTAGRAMOVKY

Tuesday, August 12, 2014

zdravím,

hned na začátku bych se vám chtěla omluvit za to, že to tu momentálně nějak vázne, ale abych byla upřímná - jsou prázdniny, a já většinu času trávím buďto v práci nebo se svými kamarády, a na blog mi nějak už nezbývají jak myšlenky, tak i čas. se začátkem školy se to ale snad opět dá do pořádku, a články budou přibývat častěji.


moje maličkost před cestou do práce / s kamarádkou na něco dobrého / radosti z parfums.cz


posilnění před nákupy / moje aktuální péče o pleť / v Nebi na Cosmopolitanu

teď už ale k dalším instagramovkám. celý měsíc bych zvládla shrnout několika slovy, a to nákupy, jídlem, kamarády a různými akcemi. s fotkami jídel jsem se snažila opravdu krotit, protože jinak by z toho klidně mohl být samostatný článek s názvem "jídlo". za největší úspěch považuji to, že jsme s kamarádkou konečně ochutnali sushi. pro začátek jsme se drželi při zemi, a objednaly si to s avokádem, musím ale říct, že jsem byla překvapená, že nám moc chutnalo. brzy tedy vyrazíme znova! minulý víkend byl ve znamení párty. s kamarádkou jsme dostaly šílený nápad, sebraly se a jely do Prahy, kde jsme celou noc běhaly po klubech, a prostě si to užívaly. ani tento měsíc jsem se, co se týče utrácení, nedržela moc zkrátka. kromě několika kousků oblečení jsem si také konečně objednala všemi vychvalovaný Serozinc a Mythic Oil. víc neřeknu, počkejte si na recenze. no a mé plány do dalších dnů? pokud se počasí umoudří, budu čas trávit především v práci, což mi nijak nevadí, právě naopak. také si chci konečně rozečíst nějakou tu knížku, v merku mám pokračování Dětí ze stanice Zoo, což je moje nejoblíbenější knížka vůbec. četl jste ji někdo?

jak trávíte prázdninové dny vy? jaké máte plány?

Natálje

18 COMMENTS

  1. Super fotky :))

    http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

    ReplyDelete
  2. Taky jsme s přítelem ochutnali poprvé sushi :). Prvně jsme si dali s lososem a tak nám zachutnalo, že jsem si pak objednali ještě s tuňákem a krabí s avokádem a už se těším, až si dáme zase příště :D. Tu pizzu s drinkem bych si dala :)
    http://veru-life.blogspot.cz/

    ReplyDelete
    Replies
    1. taky se těším, až příště ochutnám víc variant :)

      Delete
  3. skvele fotky :) a uživaj si leto blog počká

    ReplyDelete
  4. Dejte si i s rybou, v životě bych neřekla, že mi to bude chutnat :) a chutná! Ale jak se říká, že člověk buď sushi miluje nebo nenávidí, já to mám spíš neutrální, chutná mi, ale mezi top jídla nepatří...

    ReplyDelete
    Replies
    1. byly k tomu takové ty plátky společně s wasabi, takže jsme trochu ochutnaly, a byla jsem překvapená, jak je to dobrý :D takže příště jdu určitě i do ryby.

      Delete
  5. to jídlo bych si dala! :)

    http://gethealthyandfitwithus.blogspot.cz/

    ReplyDelete
  6. Také pracuji a blog odsouvám stranou. Tak i jako ty věřím, že se to vrátí se začátkem školy :-)

    ReplyDelete
    Replies
    1. občas je ta realita důležitější, než sedět u počítače a psát články :) to doufám, těším se!

      Delete
  7. pekné fotky :)

    www.beautiful-savage.blogspot.sk

    ReplyDelete
  8. Krásné fotky Naty:-), hlavně to jídlo, mňam, mňam! Jinak s tím přispíváním ti naprosto rozumím, pokud mám konečně volno, trávím je raději například s kamarády nebo si jdu zacvičit :-).
    Glamour and beauty

    ReplyDelete
    Replies
    1. přesně tak, byla by škoda celé prázdniny prosedět u počítače. co z toho? :)

      Delete
  9. Dala bych si Cosmopolitan :D Ale říkám si, že je něco špatně, když vidím jídlo a přesto první co mě zaujme v 8 ráno je drink :D Jinak pokračování My Děti ze stanice zoo si chci taky přečíst, koukala jsem na ní nedávno v knihkupectví.. jednička je srdcová záležitost a vracím se k ní pravidelně.. :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. nic si z toho nedělej, dobrý drink bych si dala v kteroukoliv hodinu :D máme to stejně. tu knížku miluju, četla jsem jí aspoň tisíckrát! :)

      Delete
  10. Jen užívej:) Taky pořád do sebe něco láduju, za tyhle prázdniny jsem snad přibrala víc než za celé Vánoce:D

    ReplyDelete
  11. Mohla bych se zeptat jak se jmenuje to pokracovani My deti ze stanice ZOO? Tu knizku miluju:))

    ReplyDelete
  12. sushi je nová záležitost i pro mě a musím říct, že jsem hodně překvapená! :) bála jsem se, že mi to fakt nebude chutnat, ale bože - mohla bych se toho užrat :D nejvíce mi chutnají ty lososové, mňam! jsem moc zvědavá na recenzi Serozincu :)

    ReplyDelete