ŠŤASTNÉ A VESELÉ + TROCHU TOHO VÁNOČNÍHO POVÍDÁNÍ

Wednesday, December 24, 2014

zdravím všechny mé čtenáře,

v dnešním článku bych vám, tradičně, chtěla popřát krásné, šťastné a pohodové Vánoce, ať je trávíte s těmi, na kterých vám záleží a které máte rádi, užíváte si odpočinku u pohádek a dobrého jídla a pod stromečkem najdete to, co jste si nejvíce přáli ( a pokud máte blog, tak se těším na odkazy na články s dárky! ;) ).


protože vím, že tu plno z vás Pretty Little Liars také sleduje ;) mimochodem, co jste říkali na Vánoční díl, když už jsme u toho?

zároveň bych vám chtěla moc poděkovat za vaši přízeň, za to, že čtete mé články a komentujete je, i přes to, že jsem teď přes prosinec nebyla moc aktivní. víc jak půlku měsíce jsem totiž trávila na cestách, a to ať už kvůli práci nebo škole, takže když se našel nějaký volný den, chtěla jsem ho trávit s kamarády nebo jen tak odpočíváním, relaxováním, sledováním seriálů a podobně. domů jsem se vrátila až včera večer, unavená, po celodenním postávání v práci a následovném večerním nákupu dárků. ano, i já jsem to letos nechala doslova na poslední chvíli, naštěstí se mi ale podařilo sehnat vše, co jsem chtěla a potřebovala, a tak už nezbývá nic jiného, než je dnes zabalit. každopádně bych se vám za absenci článků chtěla omluvit, mám toho v plánu hodně, několik recenzí, další článek o ďábelském produktu, který bych si už znovu nekoupila, oblíbence... postupně se to tu tedy vrátí do starých kolejí, slibuju.

jak trávíte Štědrý den a svátky? která pohádka/ film je váš nejoblíbenější?

Natálje

4 COMMENTS

 1. Naty moje milovaná, přeji taky krásné svátky! :* Konečně si odpočiň a užij si klidu.. :)

  P.S. Vánoční PLL se mi vůbec, ale vůbec nelíbily! :D :D

  ReplyDelete
 2. Krásné Vánoce i tobě :). Na PLL jsem koukala a nejvíc mě dostala scéna, ve které jsou Hana a Spencer v domě Alison a objeví se tam A s tím nožem.
  Jinak mám moc ráda pohádku Anděl Páně, kterou dávali včera a už se těším i na ty nové pohádky :).

  ReplyDelete
 3. Vanocni dil se mi v podstate libil. Take ti preji Krasne Vanoce.

  Www.style-and-smile15.blogspot.cz

  ReplyDelete
 4. sakra, vánoční díl PLL mi nějak unikl - to budu muset napravit :D také přeji krásné a pohodové svátky, pořádně si je užij, je to nejkrásnější doba v roce :))

  jinak jsem letos poprvé (stydím se :D) viděla Lásku nebeskou a to je tak úžasný vánoční film!

  ReplyDelete