SÉRUM NA ŘASY REALASH; FUNGUJE NEBO NE? - 1. MĚSÍC

Monday, April 27, 2015

zdravím vás všechny,

myslím si, že není dívky nebo ženy, která by nechtěla mít krásně dlouhé a husté řasy. bohužel takových, které se s nimi narodily je málo a proto všichni řeší, jak si co nejlépe a nejjednodušeji k takovým "vějířům" pomoci. kleštičky na řasy, kulmy na řasy, řasenky na to a na to, umělé řasy, prodloužené řasy a také séra na řasy. a právě u toho posledního bodu se dneska zastavíme. na trhu jsou desítky takových produktů, některé fungují a jiné zase ne. mně se do rukou dostalo jedno z nich - Realash. měsíc jsem ho poctivě testovala a dneska vám přináším své první poznatky. 

tak co myslíte -funguje nebo ne?


Realash slibuje o 25% delší a o 84% hustější řasy, má pomáhat novým řasám růst rychleji a efektivněji. sérum má pronikat do hloubi řas, regenerovat je, zlepšovat jejich strukturu, pružnost, zabraňovat lámání a předčasnému vypadávání. zkrátka a jednoduše má fungovat jako ochranný štít.


produkt se má aplikovat jednou denně před spaním a po důkladném odlíčení. aplikuje se stejně jako tekuté linky, tedy k hornímu okraji řas. s množstvím to nepřehánějte, v tomto případě totiž neplatí, že čím více tím lépe. trochu jsem se bála alergické reakce, protože mám velmi citlivé oči a kolikrát si do nich nemohu sáhnout ani čistou rukou (promnout apod.), bylo to ale zbytečné. Realash mi oči nijak nepodráždil, neštípal ani jsem neměla nateklá víčka. 3 ml balení by mělo vystačit na 4 - 5 měsíců s tím, že první 3 měsíce by se mělo používat denně a poté ho stačí používat 1 - 2 krát týdně. více informací si můžete přečíst zde a stejně tak i objednat. cena je 1100,- korun. 


před - po měsíci

teď už ale k samotným výsledkům, které vás určitě zajímají nejvíce. jak si z fotky můžete všimnout, moje řasy jsou rovné, světlé a od poloviny délky takřka neviditelné. bez kulmy na řasy a šikovné řasenky se tedy neobejdu, zvlášť, když si na panenkovsky dlouhé a husté řasy potrpím. teď, po měsíci používání séra, mi přijdou silnější, výraznější a delší. rozdílu si všímám hlavně při líčení, kdy mi dá menší práci dosáhnout onoho "looku" alá mrkací panna. z výsledku mám tedy radost, jsem spokojená a těším se, co v zrcadle uvidím za další dva měsíce. o všem se samozřejmě dozvíte v dalším článku.

co si myslíte o sérech na řasy? věříte x nevěříte? vyzkoušeli jste nějaké?

Natálje

15 COMMENTS

 1. Rovné, světlé a od půlky neviditelné? Tak tos vložila špatné fotky...

  ReplyDelete
  Replies
  1. věř mi, že nevložila. fotila jsem se i s otevřenýma očima, ale vypadala jsem, jako když řasy skoro nemám, to jsem sem nemohla dát, by na té fotce nebylo nic poznat :D

   Delete
 2. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 3. Tohle sérum miluji, je úplně skvělé a s mými nijakými řasami udělalo zázraky, však počkej za ty dva měsíce, budeš zírat :)

  Make-up speciál - 1.část

  ReplyDelete
 4. Já jsem tohle sérum také měla a zdálo se mi v celku dosti dobré :))

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk/

  ReplyDelete
 5. Vidím změnu :) A líbí se mi Tvůj lak na nehtech

  ReplyDelete
  Replies
  1. to bude růžovka od Catrice, ale jistá si teď nejsem :)

   Delete
 6. Replies
  1. já jsem si řasy zkoumala každý den, tak jsem si říkala, jestli si to nenamlouvám, ale na fotkách je to zřetelně vidět. mám z toho radost :)

   Delete
 7. Já jsem na séra nevěřila, ale už jsem na několika blozích viděla, že to funguje, takže věřit začínám. I u tebe je to vidět, sice trochu, ale je.

  my-mission-for.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. zatím je to první měsíc. doufám, že za další dva měsíce budou výsledky ještě lepší :)

   Delete
 8. Já ten rozdíl taky vidím, sama jsem tohle loni testovala a ty řasy, které mi to udělalo byly neskutečné! Všichni si mysleli, že mám řasy nalepené :)

  ReplyDelete
 9. Konečne recenzia, kde na fotkách ten rozdiel aj vidno, nie len, že sa o ňom píše ako funguje a na riasach nič nebadať :) Tak nech ti len naďalej dobre slúži.

  ReplyDelete
 10. ja som ho tiež testovala a po 3 mesiacoch to bol veľký rozdiel. U teba to tiež už vidno, ale po troch mesiacoch budeš úplne nadšená!:)

  ReplyDelete