INSTAPOST + PROČ SE TU POSLEDNÍ DOBOU NIC NEDĚLO

Saturday, June 13, 2015

po delší odmlce vás všechny opět zdravím,


už před časem jsem vás na facebooku obeznámila s tím, že květen trávím učením se na zkouškové. obzvlášť poslední dva týdny pro mě byly hodně náročné, čekaly mě dvě nejtěžší zkoušky, takže jsem v učení ležela prakticky od rána do večera. je tedy asi pochopitelné, že na psaní článků nebyla nálada ani čas. když už jsem si ho udělala, nechtělo se mi opět koukat do počítače a raději jsem vyrazila ven s kamarádkou. teď už mám, doufám, (ťuk, ťuk) poslední zkoušku za sebou a tím i nejtěžší a nejstresovější období za sebou. žádné velké válení mě sice nečeká, protože mi začíná práce, ale už se těším, až si užiji nějaký výlet s kamarády a vy se pravidelnějšího přispívání také dočkáte.


a co jsem dělala, když jsem se zrovna neučila?

ani nevím, jak to uteklo, ale opět jsem o rok starší. ano, začátkem května jsem oslavila své 21. narozeniny. užila jsem si je s mně blízkými lidmi a po dlouhé době si je opravdu užila. pak jsem se vydala na lov letního oblečení. léto je pro mě ve znamení šat a sukní, takže je vám asi jasné, po všem jsem šla především. šaty jsem sehnala krásné v New Yorkeru a v Háemku, sukně jsem si ale nevybrala žádné. s kamarádkou jsem vyrazila za hranice, kde jsem, opět v NY, pořídila za směšných 199,- korun krajkované espadrillky lomeno balerínky a završily jsme to posezením na zahrádce, sluněním se a hromadou sushi.

jak jste trávili květen vy? a jak vám začal červen? máte už prázdniny? plánujete nějakou dovolenou?

Natálje

8 COMMENTS

 1. Prázdniny už mám, dokončila jsem bakalářské studium, takže jupí :) Od pondělí nastupuju na brigádu, takže teď budu mít dny pracovní.
  Líbí se mi Tvoje fotky :). Já si letos nakoupila na léto taky spoustu šatů

  ReplyDelete
 2. Gratuluju ke zkouškám, taky už je mám hotové, takže už více než týden prázdninuju :) Ale taky chodím do práce, takže se zas tak úplně neválím. A plánů na léto je dost, tak snad všechny vyjdou!

  ReplyDelete
  Replies
  1. ono je to dobře, mně osobně by nebavilo se víc jak tři měsíce válet a nic nedělat :)

   Delete
 3. Až na to zkouškové období, tak velmi příjemně strávený čas. Ty balerínky se mi moc líbí. :-)
  welcometomyworld

  ReplyDelete
 4. Gratulujem k skuškám, ja som uspešne zmaturovala tak si uživam oddych a slniečko :-) krásne fotky

  ReplyDelete
 5. Jsi šikulka, gratuluji :) teď už to bude pohodovější :P :) těším se na další články!

  ReplyDelete
 6. Following you now, love the bloggie! :)

  Katja

  ReplyDelete