ŘASY JAKO SUPERSTAR S L´OREAL PARIS

Tuesday, June 02, 2015

zdravím,

když jsem na facebooku přidala fotku s novinkami od Maybelline a L´oreal Paris, které mi zrovna dorazily, některé z vás projevily zájem o recenzi na tuto oboustrannou novinku False Lash Superstar, která má na jednom konci podkladovou bázi a na druhém klasickou černou řasenku. já sama se nedivím, protože jako mladší jsem si jí strašně přála. netuším proč, asi mě fascinoval onen neobvyklý způsob nanášení nebo co, každopádně jsem jí nikdy neměla. až do teď. když jsem jí objevila v balíčku společně s dalšími produkty, byla jsem nadšená! 

a jaká je? splnila má očekávání?


balení má Superstar velmi povedené a luxusně působící, což ovšem není žádné překvapení, jelikož značka hezké obaly prostě umí. oboustranné provedení ničemu nevadí, do ruky padne perfektně a manipulace s kartáčky je také hračka. 

část označená jedničkou v sobě ukrývá podkladovou bázi bílé barvy, která se nanáší jako první a řasy má zpevnit a dodat jim požadovaný objem. kartáček je štětinový, ve tvaru přesýpacích hodin. dvojka je poté klasická černá řasenka sušší konzistence, která má za úkol řasy obarvit, prodloužit je, oddělit a natočit. štěteček je opět štětinový, tentokrát ale pro změnu zahnutý. já osobně preferuji řasenky s umělým kartáčkem a mokřejší konzistence, takže se mi se Superstar ze začátku nepracovalo zrovna nejlépe. obsah je totiž sušší, zato ale barvy nanáší hodně, takže není vůbec složité řasy nehezky slepit. natáčí a zhušťuje ale perfektně, takže jí určitě ocení majitelky řidších trsů. pokud vám ale jde především o prodloužení, asi vás moc nepotěším - to je spíše decentní a jiné řasenky vám udělají lepší službu. 

závěrem můžu říct, že False Lash Superstar opravdu plní to, co slibuje. nádherně natočí, zhustí a zvýrazní, protože to ale není tak úplně můj šálek kávy, příště bych po ní nesáhla a raději si vybrala jednu z mých oblíbených prodlužovacích stálic. řasenku seženete ve všech drogeriích s kosmetikou L´oreal Paris za cca 400,- korun. na internetových e-shopech se cena pohybuje kolem 250,- korun.

už jste novinku zkoušeli? "baví" vás oboustranná verze nebo je to pro vás příliš práce navíc? jak jste spokojení s výsledným efektem?

Natálje

15 COMMENTS

 1. Mě baví, líbí se mi a myslím že budeme kámošky ;).

  ReplyDelete
 2. Já takové dvou fázové řasenky nepoužívám. Raději mám ty obyčejné. Teď používám Lash sensational od Maybeline a jsem velmi spokojená. :-)
  welcometomyworld

  ReplyDelete
  Replies
  1. to je můj nový oblíbenec, mám jí moc ráda :)

   Delete
 3. Řasenka nevypadá špatně docela mě i zaujala ale zrovna nejsem na oboustranné verze navíc, mám své řasy dost krátké, takže by u mě moc parády nejspíš nenadělala :( :D
  LuxureGirl

  ReplyDelete
  Replies
  1. to asi ne :-/ zkus kouknout spíš na Lash Sensational od Maybelline nebo Extra 3D Lash od Rimmelu, ty prodlužují podstatně více :)

   Delete
 4. Řasenka nevypadá špatně docela mě i zaujala ale zrovna nejsem na oboustranné verze navíc, mám své řasy dost krátké, takže by u mě moc parády nejspíš nenadělala :( :D
  LuxureGirl

  ReplyDelete
 5. Nevypadá to vůbec špatně, ale taky většinou chci aby řasy řasenka prodloužila a zahustila, takže tuhle asi nechám v regále :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. tahle prodlužuje docela málo, to je opravdu lepší sáhnout po jiné :)

   Delete
 6. Asi bych v drogérce šáhla po něčem jiným no, nějak mi do oka nepadla uplně. Co chci momentálně zkusit je Miss Manga Punky:))

  ReplyDelete
  Replies
  1. ta zase neláká mě, protože má takový divný kartáček téměř bez štětinek a četla jsem, že slepuje :-/

   Delete
 7. To nebude nic pro mě :)

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk/

  ReplyDelete
 8. Zrovna včera jsem na ni koukala v Tetě, ale za ty peníze jsem odolala. Navíc mám teď rozdělaných asi 6 řasenek a to mi stačí ;) A v neposlední řadě tak jako ty preferuji umělohmotné mírně zahnuté kartáčky a mokřejší řasenku :)

  www.simply-pleasures.blogspot.cz

  ReplyDelete
 9. Četla jsem na tuto řasenku docela chválu :-))
  http://monalisabeautyeri.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 10. Mě ty oboustranné verze nijak nezaujaly, ale když bych to vyzkoušela, třeba bych určitě změnila názor :)

  ReplyDelete
 11. Mě tak moc mile překvapila že na ni zatím nemůžu říct nic kromě SUPER ! :)

  LenaČerge

  ReplyDelete