SLUNEČNÍ ZÁŘE V LAHVI ANEB MIRACLE SHINE OD AUSSIE

Wednesday, June 17, 2015

zdravím vás,

je to nějaký týden zpátky, co mi od Aussie dorazil balíček s novinkovou řadou Miracle Shine, skládající se z šamponu, balzámu a hloubkové masky, určenou pro matné a unavené vlasy, které touží po lesku. já sice matné vlasy nemám, unavené ale určitě, proto jsem produkty uvítala s nadšením.

jak u mě obstály?


balení produktů je takové, na které jsme už u Aussie všichni moc dobře zvyklí - jednoduché, decentní a s praktickým dávkovačem. to se mi líbí hlavně u masky, kdy se při mytí vlasů nemusíte srát prát s otevíráním víčka, zkrátka jen zmáčknete a máte hotovo. parfemace je naprosto luxusní a návyková a i když jsem si myslela, že lepší než doposud to být nemůže, značka opět mile překvapila. nejvíce intenzivní je u šamponu, díky čemu je poté nějakou chvíli cítit i z vlasů. za mě je to rozhodně jedna z nejhezčích vůní vůbec.


šampon má perleťově bílou, krémovější konzistenci, která perfektně pění, takže na jedno umytí vystačí produktu opravdu maličko. ona pěnivost je další, co u Aussie oceňuji, jelikož nemám ráda, když šampony málo pění a já jich tím pádem spotřebuji více. nějaké další účinky nebo bonusy ale neočekávejte, jedná se pouze o šampon, který vlasy krásně vyčistí, zbaví mastnoty, ale bez další péče se neobejdete. 

když bych si měla vybrat mezi balzámem a hloubkovou maskou, zvolila bych balzám. je sice méně hutnější, zato ale výživnější. člověk při aplikací nemusí čekat, stačí nanést, pořádně vetřít, promnout a opláchnout. vlasy jsou poté krásně vyživené, jemné, hladké, lesklé a rozčesávají se jedna báseň.


poslední je hloubková maska. jak už jsem zmínila výše, ze všech třech produktů je nejslabší a kdybych ji neměla, v klidu bych se bez ní obešla. produkt oproti balzámu tolik nevyživuje, spíše se zaměřuje na onen lesk, uhlazení a snadnější rozčesávání. od hloubkové masky bych ovšem očekávala více a v porovnání s jejími kolegy to je opravdu slabota.


šampon, hloubková maska a balzám

sečteno, podtrženo - pokud vás nová řada zaujala a trápí vás matné a unavené vlasy, určitě se podívejte po šamponu s balzámem, se kterými jsem moc spokojená. hloubkové masce bych se ale vyhnula a raději si pořídila jinou. Aussie seženete ve všech drogeriích DM a nově i Rossmann

máte tuto značku rádi? která řada je vaše nejoblíbenější? zkoušeli jste tuto?

Natálje

7 COMMENTS

 1. Já jsem z této řady nadšená, určitě je to pro mě teď jednička :)

  ReplyDelete
 2. Já už je chci zkusit dlouho a asi se na ně konečně vrhnu :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. šampon a balzám za zkoušku určitě stojí :)

   Delete
 3. Mě přišel balíček teprve minulý týden takže takhle řada čeká zatím v pořadí až jí začnu používat :)

  ReplyDelete
 4. to znám, taky občas nevím, co mám používat dřív! bych si musela vlasy mýt třikrát za den :D

  ReplyDelete
 5. Mně se líbí, ale zatím mám Aussie výrobky, které jsem dostala na Vánoce :)

  Life by Peggie

  ReplyDelete
 6. Ahojky!!! Jsem ráda, že jsem tě našla. Protože ti chci říct. že mám nový blog.

  www.blogbycathy.blogspot.cz

  ReplyDelete