ŘASY MOTÝLÍ S FALSE LASH WINGS OD L´OREAL PARIS

Monday, April 18, 2016

Jak z minulého článku víte, řasenky jsou moje kosmetická obsese. Ráda a často zkouším nové, takže snad už není žádná (pokud se bavíme o drogeriích), kterou bych nevyzkoušela. Novinky skupuji ve velkém (a nebo je dostanu), takže jsem pochopitelně musela vyzkoušet i další z variant False Lash Wings od L´oreal Paris.


Balení má značka tradičně moc hezké (podle mě nejhezčí z drogerkových značek), minimalistické a luxusně vypadající. Oceňuji i příjemnou parfemaci, která sice v tomto případě není podstatná, ve finále ale pomáhá utvořit celkový pozitivní dojem. Z kartáčku jsem byla na první pohled dost vykolejená a nedokázala jsem si představit, že by se s ním dalo uspokojivě nalíčit... No, dá se to a překvapivě mnohem více než jen uspokojivě.


Řasenku vždycky testuji na nenatočených řasách, protože vím, že ne všichni používají kleštičky na řasy nebo kulmu a musím říct, že jsem s výsledkem byla spokojená i tak. Kartáček vůbec neslepuje, jak by se od něj očekávalo, naopak řasy perfektně oddělí, natočí, prodlouží a zahustí. Obsah je mokrý tak akorát, takže nehrozí, že by řasy ztěžkly, bylo na nich moc nebo naopak málo barvy nebo se na nich tvořily hrudky. 

S řasenkami od L´oreal Paris se podle mě nedá moc šlápnout vedle a False Lash Wings Intenza je toho jasným důkazem. Pořídit si jí můžete ve všech drogeriích s touto značkou, kde se pohybuje v cenové relaci 300,- korun a více nebo si jí můžete objednat zde za přijatelných cca 200,- korun. 

Zkoušeli jste řasenku? Jak jste spokojení s netradičním kartáčkem? 

8 COMMENTS

 1. Zrovna si říkám, že si nějakou řasenku od Lorealu chci pořídit a tato vypadá skutečně krásně.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Společně s Mega Volume Collagen jsou podle mě od L´orealu ty nejlepší ;)

   Delete
 2. Ten obal je opravdu super. Ještě jsem ji neměla, ale vypadá dobře, i kartáček se mi celkem líbí. :-)
  welcometomyworld

  ReplyDelete
 3. túto riasenku som ešte nepostrehla v predaji...ďakujem za recenziu :)
  MakeUpByVeo

  ReplyDelete
 4. Rasenka vypada v celku dobre.:-)
  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  ReplyDelete
 5. Momentálně používám J Cat Beauty a už sháním novou. Tahle je pěkná. Hodně dám i na samotný vzhled.

  ReplyDelete