MAYBELLINE : ŘASENKA THE FALSIES PUSH UP DRAMA

Friday, June 10, 2016

Někdo je vysazený na rozjasňovače, oční stíny nebo rtěnky; já na řasenky! Nové si kupuji klidně několikrát do měsíce a úplně běžně mám rozpoužíváno minimálně deset kusů. Když jsem tedy poprvé zaregistrovala The Falsies Push up Drama, nemohla jsem se dočkat, až jí vyzkouším na vlastní kůži řasy. Zaujala mě svým balením, zajímavým kartáčkem i tím, jak si jí v zahraničí chválí.


Stejně jako u jiných produktů, i u řasenek koukám jako první na obal. S tím si v Maybelline opravdu vyhráli - jak s tvarem, tak i s barevným provedením, které je ryze holčičí. Pozadu nezůstává ani plastový kartáček s poměrně krátkými štětinkami ve tvaru písmene U, s kterým podle slov samotné značky máte docílit opravdu výrazného, podmanivého a dramatického pohledu. Řasy by měly být perfektně oddělené, obalené barvou a nadzvednuté. 


No... Jediné, co je z textu výše pravda je to, že jsou řasy obalené barvou. Tím to ale končí. Kartáček je sice fajn a pracuje se s ním celkem dobře, štětinky by ale mohly být hustější. Obsah je příliš mokrý, takže řasy nepěkně slepuje a navíc i zatíží. O nějakém nadzvednutí a natočení nemůže být řeč. Prodloužení je také minimální, takže asi nikoho nepřekvapí, že z celkového výsledku jsem spíše zklamaná. 

Za sebe tedy The Falsies Push up Drama doporučit nemůžu a za cenu cca 200,- korun bych v drogerii sáhla po jiné řasence. 

Zkoušeli jste tuto Maybelline novinku? Jak jste spokojení?

10 COMMENTS

 1. Když jsem na ni uviděla reklamu, zalíbila se mi a chtěla jsem si ji koupit. Četla jsem ale zatím jen samé negativní recenze, tak nevím nevím :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. Já jsem na ní u nás také moc pozitivní recenze nečetla.

   Delete
 2. Škoda, řasenky Maybelline mám z drogerky nejraději, ale na tuto jsem zatím nic pozitivního nečetla.

  ReplyDelete
 3. Balení se mi taky docela líbí, ale ten kartáček už moc ne. Maybelline je v řasenkách moje nejoblíbenější značka a tato by mě asi taky zklamala.
  welcometomyworld

  ReplyDelete
  Replies
  1. Těžko říct, každému vyhovuje něco jiného :)

   Delete
 4. Já na ni též slyšela nic moc recenze, a to se mi celkem líbila.. Asi zkusím jinou, od maybelline mám plno dobrých :)
  Denisse Beauty

  ReplyDelete
  Replies
  1. Já mám úplně nejraději Lash Sensational. Dělá nádherné řasy! :)

   Delete
 5. Balení má moc pěkné, jen škoda že žádný efekt nemá.

  Miska blog

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nedá se říct, že vůbec žádný. Věřím, že někomu vyhovuje, ale já jsem na řasenky vážně hodně náročná :)

   Delete
 6. Mě už z těch reklamních fotek přišla naprosto tragická.

  ReplyDelete