PLÁTÝNKOVÉ MASKY SEPHORA

Tuesday, October 04, 2016

Zkoušet novou kosmetiku mě baví. I když nedám dopustit na produkty, které mi vyhovují, nikdy neodolám zajímavé novince. Někdy se ona novinka přidá ke stálicím, které si kupuji znova a znova, no a někdy zase ne... Tak to bohužel dopadlo i s plátýnkovými maskami Sephora, které jsem si celá nadšená běžela koupit, protože je všichni tak vychvalují. Vybrala jsem si jednu hydratační na obličej s obsahem lotosu a dvě pásky na nos, které mají vytáhnout černé tečky.

A jaký je můj názor na ně? Koupila bych si je znova?

Nebudu vás napínat - nekoupila. Ale začneme od začátku; kdo trpí na černé tečky, tak určitě pochopí mojí potřebu vyzkoušet vše, co by mě jich mohlo zbavit. Do pásků ze Sephory jsem vkládala velké naděje, ty se ovšem rozplynuly hned při prvním použití. Pásek na nose držel jen tak tak, takže jsem si ho musela celých patnáct minut přidržovat a skoro se nehýbat, aby mi neodpadl. Pochopitelně mě tedy nepřekvapilo, že na něm nic nezůstalo.  Nicméně jsem se i tak rozhodla vyzkoušet ho znova, ale výsledek byl úplně stejný. 


Masky na obličej zřejmě navrhoval někdo s extrémně velkým obličejem, jinak si nedokážu vysvětlit, proč by to "plátýnko" vystačilo normálnímu člověku na obličeje dva. Ale dobře, to by se dalo přežít. Přežila bych i fakt, že je maska nepříjemně oslizlá a zbytečně mokrá, ale to, že jsem to vydržela se zatnutými zuby kvůli nulovému efektu, to tedy ne. Na obličeji sice cosi zůstalo, ale to bylo po opláchnutí ta tam a s mým suchým obličejem to ani nehnulo. 

Jediným štěstím je fakt, že masky nebyly drahé, takže mě koupě nemusí mrzet. Pásky na nos stojí 40,- korun kus a maska na obličej tuším 110,- korun. Vyzkoušet ještě můžete masky na ruce, pod oči a na rty, ale já si v tomhle případě nechám zajít chuť.

Jaké jsou vaše zkušenosti s plátýnkovými maskami Sephora?

17 COMMENTS

 1. Replies
  1. Ano pro mě totiž vypadají fajn :) Protože bych si je ráda koupila :) A když nesednou tobě mohou sednout mě :)

   Delete
  2. Jak vypadají a jak fungují jsou dvě odlišné věci, ale přeju ti, abys byla spokojená :)

   Delete
 2. Masky jsou teď dárkem u Cosmopolitanu, takže jsem si koupila a jsem na ni zvědavá :)

  ReplyDelete
 3. Mám úplně stejnou zkušenost, Colorful masky mě hodně zklamaly a těm nadšeným recenzím vůbec nerozumím, já jsem žádný rozdíl nepozorovala.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Podle mě mohou "vyhovovat" leda tak úplně bezproblémové pleti, která je používá jen pro ten dobrý pocit, že pro sebe něco udělá... To je ale asi tak všechno :)

   Delete
 4. Taky ráda zkouším novou kosmetiku a taky někdy bývám stejně zklamaná jako ty. Škoda, u Sephory bych sázela na větší kvalitu.
  welcometomyworld

  ReplyDelete
 5. Mě s černými tečkami hodně pomáhá vhodná pleťová péče, ale chvíli si dám pohov a jsou zase zpátky. Těmto maskám už vůbec nevěřím... Ty plátýnkové mě naopak hodně baví a jsou pro mě takovým vzácnějším rituálem než klasické pleťové masky :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. A co ti vyhovuje? Já používám peelingy, pleťové masky, čistím obličej kartáčkem, ale stejně to není úplně ono :-/

   Delete
 6. čierne bodky sú hotový boj a ja sama som ešte nenašla nič, čo by mi s nimi aspoň ako-tak pomáhalo.. maskám však neverím vôbec, resp. som sa ešte nestretla s reakciou, že nejaký produkt skutočne zaberá :D

  Sabi z blogu Beautiful savage

  ReplyDelete
 7. Jedna teď je jakko příloha Cosmopolitanu tak se těším až ji vyzkouším, zatím jsem měla s podobným typem masek dobré zkušenosti tak uvidíme :).

  LenaČerge

  ReplyDelete
  Replies
  1. Koukala jsem. Kdybych si na Cosmopolitan počkala, udělala bych v mém případě líp :D

   Delete
 8. Zatím jsem ještě nezkoušela a popravdě me ani nelákají :)

  ReplyDelete
 9. Měla jsem plátýnkové masky i od asijských značek a taky jsem nic nepozorovala, ty Sephora to samé, teď mám masku na ruce, tu si dost lidí chválí, tak jsem zvědavá.

  ReplyDelete
 10. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete