BOXFORKING ANEB BEAUTY BOX PRO GENTLEMANY

Sunday, November 27, 2016

Když mi do mailu přišla nabídka týkající se projektu BoxforKing, tedy stylového balíčku pro gentlemeny, bylo mi jasné, že jestli spolupráci nepřijmu, přítel mi to nikdy neodpustí (:D :D :D). O boxech tohoto typu mi několikrát vyprávěl a nikdy si nezapomněl postěžovat, jaká je škoda, že u nás nic takového není. Když jsem si tedy celý web včetně předešlých boxů prošla a ujistila se v tom, že příteli se obsah bude líbit, na spolupráci jsem moc ráda kývla. 


Pokud si nedokážete představit, jak box funguje; je to v podstatě takový beauty box pro pány, který obsahuje čtyři až pět tématicky sladěných věcí - tento listopadový například podporuje Movember a prevenci rakovinového onemocnění prostaty. Zakoupit si ho můžete jednotlivě, jako předplatné na 3 nebo 6 měsíců nebo jako premium box, který je poskládán dle vašich preferencí. Cílem celého BoxforKing je podpořit české výrobce a designéry a zároveň pozvednout mužskou módu v České republice, což si myslím, že je skvělý nápad a vůbec ne od věci. 


Teď už ale k obsahu boxu. Přiznám se, že jsem na začátku listopadu, kdy už byl obsah zveřejněný, na stránky nekoukala, takže pro mě i pro přítele byl obsah překvapením až do samotného rozbalování. A co jsme uvnitř našli? Ponožky SoxforKing, které si majitelé projektu sami designují a nechávají vyrábět u nás v České republice (všechny ponožky ale i jednotlivé věci z boxů si můžete zakoupit zde), dále pak pletenou kravatu, manžetové knoflíčky s knírkem a šampon na vlasy a vousy Dear Barber. Už když jsem si balíček prohlížela sama, věděla jsem, že se příteli obsah bude líbit, ten mé očekávání ale překonal; z boxu měl totiž radost jako malý kluk, který právě dostal nové autíčko! 

Za mě a za přítele proto BoxforKing dostává velký palec nahoru, určitě objednáme znovu a moc rádi posíláme dál! Pokud zaujal i vás a chtěli byste svému příteli, tatínkovi nebo komukoliv jinému z mužské populace udělat radost, v prodeji je již prosincový box, a to za 790,- korun

Co na pánskou verzi beauty boxu říkáte? Líbí se vám tento nápad? Objednali byste ho příteli/tatínkovi/komukoliv?

7 COMMENTS

 1. určite je to skvelý nápad :) páni by si ho asi neobjednali sami, ale ešte že majú nás :)
  MakeUpByVeo

  ReplyDelete
 2. Líbí se mi, že existuje i něco pro pány. Věřím, že si ho někteří sami objednají. :-)
  welcometomyworld

  ReplyDelete
 3. To je skvělý nápad takovýhle box pro pány :). Přemýšlím, že bych ho příteli na Vánoce objednala :).
  BeautyOfLife blog

  ReplyDelete
  Replies
  1. Na webu si už můžeš prohlédnout prosincový obsah a když ještě chvíli vydržíš, pošlu ti i slevový kód na nákup :)

   Delete
 4. Kdyby to stálo tak do 500kč tak to objednám pro mého přítele, nebo pro taťku. :)
  Miska blog

  ReplyDelete
 5. Jéé to vypadá luxusně :) jinak krásné fotky :)

  ReplyDelete