VÁNOČNÍ VÝHODNÉ NÁKUPY S KOSMETIKOU INGLOT

Thursday, December 01, 2016

Jak někteří z Instagramu vědí, v listopadu jsem byla navštívit prodejnu Inglot, která se nachází v obchodním centru Chodov. Tam jsem měla možnost si prohlédnout celý sortiment včetně novinek a zároveň se dozvědět o skvělé akci, kterou můžete využít jak v kamenné prodejně, tak i na e-shopu inglotcosmetics.cz


Pokud patříte mezi ty, kteří mají ze slevy nebo dárku k nákupu druhé Vánoce, tak zbystřete! 

Pokud si do konce prosince nakoupíte v Inglotu, získáte komponenty z Freedom Systému jako dárek; při nákupu za 1000,- korun to bude v hodnotě 700,- korun, při nákupu za 2000,- korun za 1500,- korun. Vybírat můžete z očních stínů, rtěnek, korektorů, tvářenek nebo pudrů. 

Já jsem vám pro inspiraci sestavila koláž z produktů, které jsem již vyzkoušela nebo které mě samotnou ke koupi lákají.


Tužka na rty, tvářenka, řasenka a lak na nehty patří do mé sbírky a jsem s nimi moc spokojená; to se koneckonců budete moct dočíst i v některém z dalších článků, do kterých mám v plánu některé z produktů zařadit. Nový make-up je teď mým problémem číslo jedna, protože se mi povedlo spotřebovat všechny zásoby a na vhodný nový jsem zatím nenarazila. Upravené obočí je základem celého líčení, a i když jsem s aktuálními produkty spokojená, ráda bych vyzkoušela něco nového. Co se týče rtěnek, nepoužívám teď žádné jiné, než ty matné; na rtech vypadají nejlépe, perfektně drží a nelepí se vám na ně vlasy no a o nezbytnosti čištění štětců se asi ani bavit nemusíme, takže zásoba tohoto produkty se neztratí.

Máte rádi kosmetiku Inglot? Co říkáte na dárky k nákupu? Využijete ji? A jak se vám líbí můj výběr?

3 COMMENTS

 1. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 2. Já akci zrovna asi nevyužiji, ale určitě je to super příležitost :) S kosmetikou Inglot moc zkušeností nemám, vlastním akorát jednu tvářenku :)
  Lovely imperfections | Giveaway

  ReplyDelete
 3. POužívám také jen matné rtěnky :) zatím. Akce je to hezká, ale o značce slyším prvně, tak se asi hned nebudu pouštět do takových kupů.
  JANNIEBEL

  JANNIEBEL- giveaway

  ReplyDelete