AUSSIE MOIST VLASOVÁ PÉČE

Monday, February 06, 2017

Aussie je bezesporu jedna z mých nejoblíbenějších vlasových značek z drogerie, proto když jsem na notino.cz narazila na tyto produkty přímo z USA distribuce, nedalo mi to si je neobjednat k porovnání. 


K otestování jsem si vybrala řadu Moist, která slouží k zvýšení úrovně hydratace vlasů, kterou teď v zimě potřebuji jako sůl.

Vzhledem k odlišné distribuci asi nikoho nepřekvapí odlišné balení. Pravda, to, které můžeme najít v našich drogeriích je sice vzhledově hezčí, v praktičnosti ovšem vede toto. Živě si vzpomínám, jak jsem se nejednou rozčilovala při dolování posledních zbytků šampónu / kondicionéru, což v tomto případě nehrozí. Cukrátková parfemace nechybí, i když tentokrát necítím dětské žvýkačky, ale nějaké sladké gumové bonbóny, které člověka tolik nepraští do nosu. Ona vůně vydrží ve vlasech až do druhého dne.


Rozdíl vidím i ve výkonu samotných produktů. Šamponu stačí opravdu malinko, pění jako blázen a vlasy perfektně umyje. Po vyfoukání jsou navíc vzdušné, nezatížené, svěží, hydratované a téměř vůbec neelektrizují. Kondicionér mi zase ulehčuje rozčesávání a zabraňuje přílišnému zacuchání no a maska vlasy perfektně vyživí, uhladí, dodá lesk a uzdraví konečky. 

Sečteno, shrnuto; i když jsem s naší verzí Aussie produktů spokojená, s touto se mi lépe pracuje a vlasy jsou po ní o chlup hezčí. Na notino.cz navíc koupíte šampón a kondicionér ve 400 ml balení za 109,- korun, což je oproti 250 ml a cca 150,- korunám v drogerii značný rozdíl. 236 ml balení masky vás vyjde na 119,- korun.

Máte zkušenosti s Aussie produkty z USA distribuce? Jak jste byli spokojení a které verzi byste dali přednost vy?

5 COMMENTS

 1. fuu o tejto značke počujem prvý kráť, vyzerá super ♥

  ReplyDelete
 2. Ty jo, ale to je mazec! :) Dobrá cena a jako bonus hezčí balení :D Asi jednou zase do Aussie půjdu :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Viď, u Aussie teď nějakou chvíli zůstanu :)

   Delete
 3. Řada vypadá luxusně ! :) U nás tak hezké obaly nemáme :(.

  LenaČerge

  ReplyDelete
 4. Tahle rada pro USA se mi líbí daleko vice a za takovou cenu velké balení a ještě k tomu vše plni na jedničku, super! Já tuhle značku mela jen šampon v nějakém mini balení a teda za me nic moc no.

  ReplyDelete