FREEDOM MAKEUP ANEB CO NAJDETE V DROGERIÍCH TETA

Friday, February 10, 2017

V drogeriích Teta už nějaký ten pátek najdete velký stojan s kosmetikou Freedom Makeup, proto bych vám v dnešním článku některé z produktů ráda představila. Jak už možná víte, produkty této značky patří mezi mé nejoblíbenější, proto jsem s radostí uvítala, že jsou teď mnohem dostupnější. 


Tentokrát jsem vyzkoušela paletky očních stínů Pro 12 Stunning Smokes a Pro 12 Romance and Jewels, konturovací paletku Pro Contour a štětec na pudr, rty a stínování a přechody očních stínů - ty mě svou kvalitou velmi mile překvapily. Všechny tři jsou bytelné, dobře se s nimi nanáší produkt, nikterak nepelichají a na pleti jsou velmi příjemné. Štětce na oční stíny a rty pořídíte za 99,- korun a štětec na pudr za 199,- korun.


Paletky mají poměrně jednoduché balení, které nenadchne, ani neurazí, ale jejich nádherné odstíny tuto skutečnost s přehledem strčily do kapsy.

Paletka Romance and Jewels se skládá z třpytivých odstínů, které mi v několika případech připomínají spíše slisované pigmenty. Třpytky jsou navíc poměrně velké, takže při samotném líčení je určitě lepší začít právě očními stíny, aby vám na zbytku obličeje neudělaly neplechu. Pigmentace je vesměs dobrá, u některých stínů přímo perfektní. Výjimkou je perleťová, světle růžová a modrá, které jsou oproti zbytku sušší a tedy i méně syté, což je škoda především u té modré, která je nádherná. Celý problém pochopitelně vyřeší vrstvení, pak jsou i tyto odstíny poměrně slušné a dlouho vydrží.

Stunning Smokes je oproti Romance and Jewels o poznání umírněnější. Skládá se jak z matných, tak i třpytivých stínů, které hrají zemitými tóny. Pigmentace je v tomto případě na jedničku s hvězdičkou. V paletce byste nenašli jediný stín, který by nebyl perfektně máslový a sytý - a to i v případě tělových odstínů.


Romance and Jewels, Stunning Smokes

Paletky této značky mě tedy opět nezklamaly; za 200,- korun si koupíte 12 stínů, se kterými se skvěle pracuje, v drtivě většině jsou perfektně pigmentované a na oku dlouho vydrží. 


Poslední z produktů je konturovací paletka Pro Contour, která se skládá ze světlého stínu na projasnění a tmavého na vykonturování. Z nabízených odstínů jsem si klasicky vybrala ten nejsvětlejší, který - ač na fotce tak nepůsobí - je v přirozeně studeném hnědém odstínu, který mé vybledlé pleti sedí jako pr... na hrnec. Světlá část, která má nádech do žluta, mě osobně nikterak neoslovila, pokud ale trpíte na začervenalá místa, určitě ji využijete. Pořídíte jí za 170,- korun.


Se všemi zmíněnými produkty jsem moc spokojená a pravidelně je používám, takže pokud vás některý z nich zaujal, neváhejte a běžte se na něj podívat do jedné z drogerií Teta, kde má Freedom Makeup vlastní stojan. Seznam všech prodejen najdete zde.

Vlastníte některý z produktů? Pokud ano, jak jste spokojení?

7 COMMENTS

 1. teeda všetko ma zaujalo :) paletky majú krásnu pigmentáciu, a aj kontúrovacie duo vyzerá sľubne :)
  MakeUpByVeo

  ReplyDelete
 2. Kontúrovacie duo vyzerá naozaj skvele, ja sa stále neviem rozhodnúť ktoré si objednať, kedže na trhu je strašne veľa dobrých produktov. xx

  Simona | l i v e i n f o x w o r l d

  ReplyDelete
  Replies
  1. Já jsem moc spokojená právě s konturovacími paletkami od této značky. Tato je druhá a stejně super! Pak mám ještě moc ráda jednu od Makeup Revolution - ta má i perfektní rozjasňovač. Na všechno najdeš na blogu recenzi ;)

   Delete
 3. Aspoň jednu paletku bych od nich ráda vyzkoušela, mají krásné odstíny a pigmentace je perfektní :)

  ReplyDelete
 4. božinku, to sú krásne odtiene! :O :)

  Sabi z blogu Beautiful savage - GIVEAWAY

  ReplyDelete
 5. Paletky od Freedom jsou peckové, navíc teď mají v Tetě ještě 40% slevu, takže jsem rozšířila zásobu :-D
  https://shelfofbeauty.blogspot.cz

  ReplyDelete