MAKEUP REVOLUTION : POMÁDA NA OBOČÍ

Thursday, March 23, 2017

Dneska bych vám chtěla představit jeden z novějších produktů značky Makeup Revolution, a to pomádu na obočí. Tento typ výrobku mám vyzkoušený již od Freedom Makeup a velmi jsem si ho oblíbila, proto jsem se rozhodla vyzkoušet, jak si povede sesterská značka.


Pomáda mi dorazila v krabičce, ve které jsem kromě samotného produktu našla i drobnější oboustranný štětec. Ten já osobně velmi oceňuji a určitě ho využiji, protože mi k úpravě obočí přijde praktičtější a přesnější, než ten klasický dlouhý. Kelímkové balení asi nikoho nepřekvapí, stejně tak, jako tuhá, gelovo - krémová konzistence.


Z devíti nabízených variant jsem prakticky bez rozmyslu sáhla po odstínu Ash Brown, který mám také od značky Freedom Makeup a který je oproti Dark Brown do šeda a tím pádem i přirozeněji vypadající. Ve skutečnosti sice vypadá světleji a méně našedle, ve výsledku ale onen drobný rozdíl prakticky nezaznamenáte. Práce s produktem je velmi jednoduchá, přesná a rychlá. Obočí neslepí, nenanáší přehnané množství, vypadá přirozeně a v perfektním stavu vydrží až do odlíčení. 

Pomádu si můžete klasicky objednat na e-shopu nebo se po ní podívat ve vybraných prodejnách Rossmann, kde má značka svůj vlastní stojan. Pořídíte jí za 249,- korun.

Jaké produkty na úpravu obočí používáte vy?

9 COMMENTS

 1. No asi si ho připíšu na wishlist :)

  ReplyDelete
 2. Já jí tedy mám od Freedom, ale jak píšeš, je to bomba :)

  ReplyDelete
 3. Já používám jen tužku od Essence, ale tato pomáda se mi taky docela líbí. :-)
  welcometomyworld

  ReplyDelete
  Replies
  1. Já jsem se s klasickou tužkou nikdy pracovat nenaučila. Vždycky mi z toho vylezlo něco neuvěřitelně nepřirozeného :D

   Delete
 4. ja mám od Revolution taký kit, kde je zvlášť pomádka a zvlásť farba, takže takto spolu by som to naozaj prijala :) je to ušetrená robota :) vďaka za tip :)
  MakeUpByVeo

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tuším, co máš na mysli. Já mám bohužel problém s tím, že mi většina stínů na mě přijde moc teplá, proto se pravidelně vracím k osvědčenému duu od Freedomu :)

   Delete
 5. To pomáda vypadá super a přesně jako moje barva obočí! určitě se na něj kouknu! BEAUTYPUSINKA

  ReplyDelete
 6. Asi bych tuhle pomádu potřebovala víc, než tu, co mám teď. Odstín vypadá hezky. Sice jsem svoje vlasy trošku zesvětlila, ale stále mi připadá lepší nosit tmavší obočí.
  A mohu se zeptat.. jak se pomáda nabírá? Ta moje je šíleně tuhá a vážně mě nebaví si do toho neustále dávat olej, abych z toho vůbec něco dostala :D
  Článek se mi moc líbí! Je stručný a člověk si z něho odnese opravdu mnoho :).

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pomáda jde nabrat normálně štětečkem na obočí :) Moc děkuju!

   Delete