VELKÁ SOUTĚŽ O LÍSTKY NA INTERBEAUTY PRAGUE 2017

Sunday, April 02, 2017

Na dnešní krásnou první aprílovou neděli jsem si pro vás připravila velkou soutěž o vstupenky na letošní Interbeauty Prague, což je veletrh kosmetiky, kadeřnictví a nehtového designu, který proběhne 21. a 22. dubna na Holešovickém výstavišti

Interbeauty Prague určitě nemusím představovat, jedná se o veletrh, kde si můžete zakoupit kosmetiku za výhodné ceny a užít si nejrůznější programy a služby. Ze značek tam najdete například Ardell, Makeup Revolution, Naturalium, Sleek, Havlíkovu přírodní apotéku nebo třeba NYX.


A co tedy můžete vyhrát? Přesně za týden, tedy 9. 4. 2017 vylosuji 10 z vás, kterým budou zaslány celkem 2 vstupenky na tento veletrh. 

Soutěž je určená mým sledujícím, takže byste mě měli sledovat buďto prostřednictvím Google Friend ConnectFacebooku nebo Instagramu. Pak už jen stačí, když mi do komentářů kromě svého e-mailu napíšete i to, koho byste s sebou v případě výhry vzali a která ze značek vás zaujala, popřípadě co byste si odtud rádi odnesli.

Hodně štěstí!

10 COMMENTS

  1. Krásná soutěž! Na veletrh bych se ráda podívala a vzala bych svého muže :) Nejvíc bych asi nakoupila u NYXu.
    Sleduji přes GFC jako LSG / Lucie Schreder Gondorčínová
    lucie.gondorcinova@gmail.com

    ReplyDelete
  2. Sleduju tě na GFC i na instagramu (jako scarykejt). A na veletrh bych vzala svého přítele. Proč? Máme spolu začít bydlet, tak by to ještě předtím chtělo pár "zkoušek", abychom se definitivně ujistili, že jeden toho druhého dostatečně známe a jsme schopni být součásti světa toho druhého:) Já se ukázala jako holka, která je schopná několik dní stěhovat těžký nábytek, vyklízet jeho byt, pomáhat mu v práci v ne zrovna ideálních podmínkách (v dešti, bouřce, na mrazu)..prostě ve mně našel parťačku pro všechno (nejenom na výlety a kafíčkování) a já mu zas chci ukázat, že i přes to všechno jsem holka milující kosmetiku a je na něm, aby se ukázal, zda to se mnou je schopnej přežít :)

    Nejvíc se těším na NYX a jejich rtěnky, které miluju, ale v Ostravě moc velký výběr nemáme:(

    instantni.krasa@seznam.cz

    ReplyDelete
  3. Děkuji, ráda se zapojím, sleduji jako Erika Uchytilová zde, eriuchytilova@gmail.com

    ReplyDelete
  4. Moc pěkná soutěž.
    Sleduji Tě na GFC, instagramu i Facebooku.
    Vzala bych si s sebou svého přítele :)
    Určitě bych se ráda zastavila u Havlíkovy apotéky a nakoupila si pár krémů, které si nemůžu vynachválit. A taky bych si ráda na živo prohlédla nabídku značky Ardell. A určitě bych ráda omrkla i matné rtěnky od Nyx.
    LFelbrova@seznam.cz

    ReplyDelete
  5. jela bych s přítelem :) a určitě bych se podívala na matné rtěnky NYX chci si nějaké konečně koupit :).
    Sleduji přes GFC jako Kateřina Výmolová
    vymolovak@gmail.com

    ReplyDelete
  6. Lenka Moravcová7:34 PM, April 03, 2017

    Sleduji přes GFC a Facebook
    Šla bych s mamkou, a nejvíc mě asi zajímají novinky od Nyxu :)
    L.mor.cb@seznam.cz

    ReplyDelete
  7. Petra Krahulcová Holíková12:38 PM, April 05, 2017

    Sleduji přes facebook a instagram. Na veletrh bych určitě šla s kamarádkou, abychom mohly omrknout novinky a podívat se na soutěže:) Určitě se chci podívat na NYX, ale taky na štětce od DaVinci. Nejčastěji si odnáším spoustu řas, laků a různých pomůcek do vlasů:)
    petra.holikova@centrum.cz

    ReplyDelete
  8. Hezký den, sleduji přes FB... Ráda bych v případě výhry vstupenkou potěšila kamarádku :) Nejvíce zaujmou samozřejmě novinky, kterých je vždy plno :)
    veruli78@gmail.com

    ReplyDelete
  9. Sleduji na facebooku. Oblíbená značka je RYOR a těším se ještě na novinky od Crystal Nais či Bomb Cosmetics a dále na setkávání se zajímavými lidmi. V případě výhry bych s sebou vzala svoji báječnou kamarádku Hanku. Přeji pohodové jarní dny. Email: z.trencinska@seznam.cz

    ReplyDelete
  10. Hezká soutěž, já bych šla na veletrh omrknout hlavně přírodní kosmetiku, a vzala bych s sebou sestřenku :-)
    Sleduju přes GFC :-) Ariella1675@gmail.com

    ReplyDelete