NOIRE ANEB KABELKA PROPOJITELNÁ S MOBILNÍ APLIKACÍ

Wednesday, June 07, 2017

Možná jste tuto kabelku již zaznamenali, možná ne, ale jelikož jsem se stala její ambasadorkou, ráda bych vám jí představila i u mě na blogu. Jedná se o kabelku, kterou si díky svému unikátnímu kódu (který ji mimo jiné chrání proti padělání) můžete propojit se stejnojmennou mobilní aplikací. Do té si pak můžete nahrávat své outfity a inspirovat jimi všechny ty, kteří si vás podle kódu vyhledají. Funguje tedy na podobném principu, jako například Instagram, jen se zaměřuje výhradně na módu.


Kabelka je mimo to vyrobená z kvalitního, velmi pevného materiálu, je prostorná (uvnitř najdete několik menších kapsiček na klíče, mobil, propisky nebo třeba rtěnku), univerzální a můžete jí nosit jak v ruce, tak na rameni. Já jsem jí již podrobila zátěžovému testu nejen co se týče váhy (v pohodě se vám do ní vlezou věci na jedno přespání mimo domov), ale i počasí a zatím si vede na jedničku s hvězdičkou. S Noire kabelkou jsem tedy velmi spokojená, jelikož mám jednoduché, univerzální a kvalitní kousky ráda a osobně si myslím, že takové by neměly v šatníku chybět žádné slečně či ženě. 

Pokud se kabelka zalíbila i vám a chtěli byste si jí objednat, najdete jí na e-shopu za 2690,- korun, pokud ovšem do políčka "discount" zadáte beautybytana10 , získáte slevu 10%. Poštovné je zdarma.

Co na kabelku říkáte? Trefila se vám do vkusu? 

5 COMMENTS

 1. Je krásna ♥ a to prepojenie je veľmi zaujímavé :)

  Candy | C a n d y G r a n t

  ReplyDelete
 2. Kabelka se mi líbí moc! A je velice zajímavá s tím propojením, to jsem nikdy neslyšela ani neviděla :D :)

  http://littlethingsforem.blogspot.cz

  ReplyDelete
 3. Veľmi zaujímavá myšlienka :)

  ReplyDelete
 4. Do tehle kabelky jsem jiz dlouho zamilovana. 😁♥️ Treba k Vanocum.. 😍

  ReplyDelete