JAK SE ZBAVIT ČERNÝCH TEČEK?

Thursday, July 20, 2017

Černé slupovací masky jsou v poslední době velmi populární a ani mně nenechaly chladnou. Problematická pleť mě trápila odjakživa a i když to už dávno není tak strašné, s černými tečkami a rozšířenými póry se potýkám stále. 

V dnešním článku vám představím jednu z černých slupovacích masek, kterou jsem posledních pár týdnů testovala, a to Černou slupovací masku od značky Biovéne


Ta (a ostatně i všechny ostatní masky tohohle typu) díky aktivnímu bambusovému uhlí funguje jako takový magnet, který z pleti absorbuje 100 - 200 násobek své hmotnosti nečistot a přebytečného mazu z pórů. Výsledkem by měla být pleť zklidněná, hebká, vyhlazená a s viditelně menšími póry.

Její použití je jednoduché; před samotným nanesením je třeba otevřít póry, aby maska správně fungovala. Toho docílíte důkladným opláchnutím obličeje teplou vodou. Obličej důkladně osušíte, nanesete dostatečnou vrstvu a pak nezbývá nic jiného než čekat, dokud maska nebude úplně suchá. To trvá zhruba 20 - 30 minut. Po zaschnutí přichází ta méně příjemná část, a tou je slupování. Nebudu vám lhát - není to zrovna dvakrát příjemné, ale také to není nic, co by se nedalo vydržet. Na závěr už jen pleť dočistíte pleťovou vodou, micelárkou nebo tonikem a namažete krémem.


A výsledek? Tím jsem byla opravdu mile potěšena. Pleť je po této proceduře neuvěřitelně hebká a póry opravdu čistější a staženější. Samozřejmě, pokud nemáte na celém obličeji pět černých teček, maska vás jen těžko zbaví úplně všeho, ale vzhledem k tomu, jak těžko se těchto potvor zbavuje, oceňuji i fakt, že jich je o něco méně a pleť je v podstatně lepší kondici. 

Neopomenu opět zmínit úžasnou vůni, nad kterou jsem dlouho přemýšlela a nemohla se dopátrat toho, co mi připomíná. Nakonec jsem na to ale přišla - margotku! Takže pokud jí máte taky rádi, tuhle masku od Biovéne si rozhodně zamilujete! 😀 Významné plus má ode mě také za absenci parabenů, minerálních olejů, silikonů, ftalátů, SLS a dalších ne zrovna dvakrát prospěšných složek.

Černou slupovací masku od Biovéne seženete na e-shopu pinkdot.cz, a to za 390,- korun. Balení má 100 ml a mělo by vydržet na zhruba 30 použití

Jaké máte zkušenosti s těmito maskami vy? Která se vám osvědčila nejvíce?

9 COMMENTS

 1. Já jsem si ji dělala sama doma DIY a jakože nebylo to špatné, ale tuto masku bych ráda vyzkoušela. BEAUTYPUSINKA

  ReplyDelete
 2. Tato maska vypadá dost dobře! :)

  ReplyDelete
 3. Maska me opravdu zaujala :) Ráda slyším, ze opravdu něco funguje :)

  LITTLETHINGSFOREM

  ReplyDelete
 4. O téhle masce čtu poprvé a pokud opravdu plní to, co slibuje a ty píšeš, tak si jí musím pořídit :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  ReplyDelete
  Replies
  1. Určitě pořiď, jen nezapomeň opravdu důkladně nahřát obličej, aby se póry otevřely! ;)

   Delete
 5. vyzerá dobre, niečo takéto by som rada skúsila :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  ReplyDelete
 6. Ešte som o tejto maske doteraz nepočula, no vyzerá celkom lákavo :)

  ReplyDelete
 7. Tuhle jsem snad ještě neviděla .)

  ReplyDelete
 8. Používám jílovou masku od Loreal (ta však není slupovací), tahle vypadá, že taky stojí za vyzkoušení :)

  ReplyDelete