"JUNIKORNÍ" ROZJASŇOVAČ OD I ♥ MAKEUP

Sunday, July 16, 2017

Určitě nikomu z vás nemusím představovat velmi populární srdíčkové tvářenky, bronzery a rozjasňovače I ♥ Makeup, spadající pod mou oblíbenou značku Makeup Revolution. Ta tentokrát přišla s Unicorns Heart - rozjasňovačem vymyšleným a vyrobeným skutečnými jednorožci. 


Jak už název napovídá, jedná se o rozjasňovač v duhových barvách; skládá se tedy z fialovémodrézelenéžluté a růžové. Odstíny můžete používat jednotlivě, jejich část nebo smíchat všechny dohromady. Já osobně nejvíce využívám fialovou, žlutou a růžovou, protože působí nejpřirozeněji, pokud se ale rozhodnete pro všechny, vykouzlí vám na tváři nádherný, stříbřitě - ledově modrý odlesk. 

Rozjasňovač tedy není vyloženě univerzální, i když já výše zmíněné barvy využívám denně. Pokud se ale rozhodnete pro smíchání všech odstínů nebo si zvolíte ty výraznější, budou v kombinaci s neutrálním líčením nebo naopak s odstíny v barvách rozjasňovače vypadat úžasně!


Samotný produkt je perfektně pigmentovaný, i když se jedná o "zapečenou" konzistenci, a na tváři vydrží od rána do večera bez jakéhokoliv vytrácení nebo ztrácení na intenzitě. Pomyslnou třešničkou na dortu je roztomilé balení, která tato značka bezpochyby umí!

"Junikorní" srdíčko je bezesporu jedním z mých nejbláznivějších kosmetických úlovků, ale protože tyhle roztomilosti můžu, teď v létě ho využívám opravdu denně. Pokud zaujalo i vás, seženete ho zde za krásných 249,- korun.

Co na rozjasňovač říkáte vy? Líbí nebo nelíbí?

10 COMMENTS

 1. Rozjasňovač v takomto srdiečkovom obale mám takisto, len v inej farbe a je perfektný! :)
  my blog: THE COLORFUL THOUGHTS

  ReplyDelete
 2. Toto srdíčkové balení bych si ráda pořídila, ale jinou barvičku :) Čtu totiž na tyto produkty samou chválu.

  ReplyDelete
 3. Je nádherný! Podobný som videla u essence a veľmi ma mrzí, že som ho nekúpila :)

  ReplyDelete
 4. ja by som sa ho asi bála, ale na druhých by určite vyzeral krásne :) zaujímavý produkt ;)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  ReplyDelete
 5. Vypadá nádherně, líbí se mi odstíny, ale na používání asi není pro mě. :-)
  welcometomyworld

  ReplyDelete
 6. Také jsem neodolala trendu jednorožčích rozjasňovačů a koupila si Halo od Cover FX. Jsem zvědavá, jestli ho někdy využiji ... :D

  ReplyDelete
 7. Už dlho sa na ňho chystám :)

  ReplyDelete
 8. Excellent article. I am dealing with many of these issues as well.. outlook sign in

  ReplyDelete