MOLTEN CHOCOLATE ANEB TEKUTÁ RTĚNKA S VŮNÍ ČOKOLÁDY

Tuesday, July 04, 2017

Po delší odmlce zapříčiněné mými státnicemi se vám opět hlásím s další z recenzí. Za celý červen se mi doma sešly jedna novinka lepší jak druhá, proto dneska začnu hned jednou z nich, a to tekutou rtěnkou Molten Chocolate od značky I Heart Makeup. Na výběr je celkem ze šesti odstínů a já jsem si klasicky vybrala ten nejpřirozenější, mauve odstín s názvem Naked Chocolate, který dělá můj oblíbený efekt mojertyalehezčí.


Balení má tahle značka opravdu povedená, kvalitní, roztomilá a ryze holčičí (jasně, jaká jiná by ta balení měla být, ale snad se chápeme :D). Vlastně mi některá z nich evokují taková ta dětská malovátka, která jsem před nějakými deseti lety mívala doma, a to možná právě i díky parfemaci, ze které cítím horkou čokoládu nebo kakao :D Tekutá rtěnka je v tubě s aplikátorem v podobě takové houbičky, která má uprostřed otvor, ze kterého leze samotný produkt. Ten jsem si oblíbila hned po prvním použití; je totiž neuvěřitelně příjemný, precizní a rtěnku nanese v rovnoměrném množství bez jakýchkoliv šmouh a dalších nešvarů.


Konzistence je na tekutou rtěnku opravdu hodně krémová, hutná a trošku, trošiličku lepkavá. Mně osobně to ale nikterak nepřekáží a naopak mi je rtěnka velmi příjemná. Právě tato konzistence také zajistí, že vám na rtech vydrží pěkných pár hodin, nebo minimálně do té doby, dokud si nedáte něco dobrého k snědku. Jako výhodu tohoto odstínu vnímám také to, že na rtech vypadá, jako kdybyste na nich vůbec nic neměli, takže se nemusíte co chvíli kontrolovat v zrcadle a nějaké menší nedostatky se také ztratí. 

S tekutou rtěnkou Molten Chocolate od značky I heart Makeup jsem tedy moc spokojená a s radostí jí doporučím dál. Sehnat jí můžete klasicky na e-shopu, a to za 149,- korun.

11 COMMENTS

 1. Vyzerá krásne, na tieto rúže počúvam len pozitívne reakcie :)

  ReplyDelete
 2. Moc hezký odstín :) já moc s tekutými rtěnkami zkušenosti nemám. Mám raději klasiku :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tomu rozumím, tahle ale po nanesení není od té klasické takřka rozeznatelná. Krásně kryje, neslévá se, vydrží... :)

   Delete
 3. Tak to vyzerá skvelo! Ja nude odtiene milujem a s čokoládovou vôňou, to musí byť parádička :)

  www.frenchstyle.eu

  ReplyDelete
 4. Balení vypadá skvěle a co se mi líbí je i odstín, takový ještě nemám nějaký nude odstín se hodí vždy :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Souhlasím, takový je vhodný na každodenní nošení prakticky kamkoliv a sluší všem! :)

   Delete
 5. Mě by možná vadilo i to maličké lepení,ale jinak odstín je to moc hezký. :-)
  welcometomyworld

  ReplyDelete
 6. S touto značkou zkušenosti nemám. Ale rtěnka vypadá roztomile. Taková čistě holčičí a pěkná. Sama se teď snažím počet svoji kosmetiky redukovat, i když to dělám s těžkým srdcem, ale mám opravdu spoustu věcí, co nevyužívám, a tak se teď snažím spotřebovávat více než nakupovat:)
  ...Instantní krása...

  ReplyDelete
  Replies
  1. Taky to čas od času dělám. Kosmetiky mám mraky a bylo by mi líto, kdybych jí musela vyhodit zkaženou :)

   Delete
 7. Wau, tak toto si musim kupiť. S vonou čokolády??? Mnam :-) Inak maš pravdu, aj mne pripomina taku tu detsku kozmetiku ten obal :-D
  Štýl ženy

  ReplyDelete