VIP HODINKA KRÁSY S MARY KAY

Thursday, August 24, 2017

Moje úterní ráno začalo jednou z dalších produktových snídaní se značkou Mary Kay, která se konala v mé oblíbené kavárně Styl & Interiér ve Vodičkově ulici a která byla tentokrát pojata jako taková VIP Hodinka krásy s velmi úspěšnou nezávislou kosmetickou poradkyní Mary Kay - Hankou Braunovou


Hned po příchodu jsme si mohli nabídnout z nepřeberného množství občerstvení, které už na první pohled vypadalo naprosto báječně a jelikož do S & I chodím poměrně často, věděla jsem, že báječně bude i chutnat. 

Poté, co jsme si všechny nabraly plné talířky, jsme se usadily ke společnému stolu, kde jsme se od Hanky dozvěděly, jak se vlastně k práci nezávislé kosmetické poradkyně Mary Kay dostala, co je její náplní a jak taková "hodinka krásy" probíhá. Vzhledem k tomu, jaké komentáře se objevovaly pod článkem z posledního setkání mi je jasné, jak většina z vás na tento typ práce nahlíží. Pravda je ale taková, že po čas setkání vám nikdo nic nenutí, nepodsouvá, nekoluje mezi vámi katalog a rozhodně neodcházíte s hromadou nepotřebných produktů za celou vaši výplatu, o kterých ve finále ani nevíte, jak a proč je používat. Poradkyně Mary Kay vám kosmetiku vybere na míru vaší pleti a jejím nákupem spolupráce mezi vámi nekončí, nýbrž začíná. Důvěru mezi značkou a zákazníkem podporuje také fakt, že u Mary Kay máte 100% záruku spokojenosti, která vám dává možnost vrátit své poradkyni dokonce i krém, který jste již otevřeli a použili. Takového přístupu se v drogerii, ba dokonce ani v parfumerii, nedočkáte.


Hanka nám také představila některé produkty spadající jak do tělové, pleťové, tak i dekorativní kosmetiky, vysvětlila nám, co a jak funguje a jak se o svou pleť co nejlépe pečovat. Já jsem se například konečně dozvěděla, proč jsou mé ruce vysušené, i když si je co chvíli mažu. Problém je v tom, že nepoužívám peeling, který by mi obrousil starou kůži a umožnil tak tomu, aby se krém dostal do pokožky.


Z VIP Hodinky krásy byly nakonec hodinky dvě; ty ovšem stály za to! Kromě získání nových zajímavých informací jsem si opět po nějaké době popovídala s některými holkami a poznala nové. Strašně jsem se přejedla, pobavila a na konci si odnesla moc krásné dárečky v podobě plážové tašky, polštářku s tučňáky Kimi a Miky, který patří do charitativního projektu Mary Kay, úžasnou termosku a samozřejmě i nějakou tu kosmetiku, o které na blogu ještě uslyšíte!

Tímto bych chtěla zastoupení Mary Kay ještě jednou moc poděkovat jak za pozvání, tak i za to, jak skvěle se o nás staraly a už se moc těším na příští setkání! :)

13 COMMENTS

 1. Krásné fotky. :) Produkty vypadají zajímavě, s Mary Kay moc zkušeností nemám, ale musím se přiznat, že mě vždy nejvíce zaujme to úžasně vypadající jídlo. :D
  Katarina - BEAUTY TALK blog

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jídlo bylo vynikající, doporučuju kavárnu navštívit! :D A na Mary Kay určitě taky koukni, má zajímavé a kvalitní produkty ;)

   Delete
 2. tak pozerám, že aj u vás bola takáto hodinka krásy rovnako skvelá ako naša v Bratislave :) je skvelé, že sa o nás Mary Kay takto ukážkovo stará :)
  MakeUpByVeo

  ReplyDelete
  Replies
  1. Souhlasím, s Mary Kay je radost spolupracovat! :)

   Delete
 3. Akcia vyzerá nádherne :) A krásne si ju nafotila :)

  ReplyDelete
 4. Mě tááááák mrzí že to bylo v termín, který prostě nejde nijak skloubit s pracovní dobou :(. Snad příště :).

  LenaČerge

  ReplyDelete
  Replies
  1. Snad to příště vyjde, ráda bych tě zase viděla! :)

   Delete
 5. Akce byla opravdu vydařená a ráda jsem vás všechny viděla :)
  Blog EverythinKate

  ReplyDelete
 6. To musela být super akce. Ty dortíky vypadají bezvadně :3

  MagicBeautyLife

  ReplyDelete
 7. toľko skvelého jedla! mňamka :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  ReplyDelete
 8. Styl & Interiér je láska! Byla jsem tam jen dvakrát, protože zaprvé v Praze se vyskytuju jednou za uherský rok a zadruhé tam je tolik nožích kaváren, že vždycky jdu jinam. No ale i tak se mi tam moc líbilo :) A akce s Mary Kay musela být super, já s touhle značkou mám nulovou zkušenost.

  ReplyDelete
 9. Děkuji Táni za článek, který upřímně mluví o práci kosmetické poradkyně, která je často zaměňována s dealerkami a "nutičkami" apod. Skutečně nabízíme velmi vstřícný zákaznický servis, který se klientkám dostane málokde. :-) ale kdo nevyzkouší, nepochopí. Hodinka krásy je zdarma, takže pokud dámy přemýšlíte, pak to běžte zkusit. Minimálně si uděláte nějaký ten čas pro sebe a dozvíte se něco nového o tom, jak se o sebe starat. ;-)

  ReplyDelete