LESK JAKO BLESK S PALETKOU MAKEUP REVOLUTION

Friday, October 20, 2017

Rozjasňovače jsou v poslední době moje kosmetické must-have. Bez špetky "lesku" se cítím jako nahá a naopak s ním mnohem hezčí a zdravěji vypadající 😁 Když se tedy na e-shopu Makeup Revolution objevila tahle paletka Ultra Strobe and Light, musela jsem jí mít! 


Paletka má černé plastové balení se zlatými popisky, které je už u značky Makeup Revolution takovou klasikou, která sice nenadchne, ale ani neurazí. Balení je ovšem pevné a kvalitní, takže nehrozí, že by vám některá jeho část zůstala v ruce. Uvnitř paletky najdete celkem osm pudrových rozjasňovačů v odstínech béžové, zlatavé, rose gold, bronzové a fialkové, které obsahují jemný shimmer a decentní třpytečky.


Mezi mé nejoblíbenější patří jednoznačně horní druhý zleva, který se dá využít nejen jako rozjasňovač, ale i jako tvářenka, což v ranním shonu vždycky ocením. Do noty mi ale, nepřekvapivě, káplo všech osm, jelikož vytváří velmi přirozený efekt, který si můžete dovolit i na denní nošení. Pigmentace je - na rozjasňovače - více než uspokojivá (přeci jen... nikdo nechceme vypadat jako disco koule, že), prášivost přijatelná a výdrž excelentní! 

Co víc říct - pokud milujete rozjasňovače, tuhle paletku jednoduše potřebujete! Koupit si jí můžete klasicky na e-shopu na tadytom odkazu za 399,- korun nebo se můžete podívat do drogerií Rossmann, kde má Makeup Revolution svůj stojan!

Používáte rozjasňovače? Který je váš nejoblíbenější?

5 COMMENTS

 1. Pořád rozjasňovače nějak neumím 100% využít. Kdysi jsem měla nějaké duo od W7 ale to bylo dělané jako pro "5 leté slečny" takže šlo pryč. Tahle paletka je ale naopak moc hezká :3

  MagicBeautyLife

  ReplyDelete
  Replies
  1. Přitom to není nic těžkého :) Pořiď si nějaký trošku kvalitnější a zkoušej - na líčka, hřbet nosu, nad horní ret, pod obočí, do vnitřních koutků... kde se ti to bude líbit :)

   Delete
 2. vyzerá pekne, aj keď rozjasňovače veľmi nepoužívam :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  ReplyDelete
 3. vyzerá super, rozjasňovač úplne zbožujem ! ❤ xx

  Simona | l i v e i n f o x w o r l d

  ReplyDelete
 4. Tak tohle vypadá nádherně. Kde si to prosím zakoupila rád bych si tam taky pro jednu paletku zašla :) Holky, když jsem už tady chci se zeptat nemáte náhodou zkušenosti s permanentním makeupem ? Jde mi o osobní zkušenost.

  ReplyDelete