VÁNOČNÍ LIMITOVANÁ KOLEKCE OD MAKEUP REVOLUTION

Wednesday, November 22, 2017

Za měsíc tu máme Vánoce! Není proto divu, že na nás ze všech stran vyskakují vánoční výzdoby, ozdoby, dekorace, různé pochutiny, ale i kosmetika. Vánoční speciální nabídku najdete také na e-shopu mé oblíbené značky Makeup Revolution, která - alespoň dle mého názoru - letos stojí opravdu za to! 


Já vám tu dnes představím jeden z nich, a to sadu obsahující paletku Amplified Naked Golds, plochý štětec, štětec na blending a podkladovou bázi pod oční stíny Focus & Fix


Jak název napovídá, paletka je laděná do neutrálních a přirozených odstínů, jako jsou béžová, zlatá, bronzová, cihlová, hnědá, brusinková nebo olivově zelená. Všechny stíny mají větší nebo menší shimmer, který já osobně preferuji více než úplný mat --- navíc teď na Vánoční období se skvěle hodí. Konzistence je velmi jemně namletá, máslovitá a takřka neprášivá. Velmi mile mě překvapila pigmentace, která nezklamala a opět převýšila všechny paletky, které od této značky doposavad mám. Makeup Revolution se jednoduše překonává s každým dalším novým produktem! 


Oba štětce mají jednoznačně ten nejroztomilejší design, jaký jsem u kosmetických štětců viděla! Nejen, že mají kování v rose gold barvě, ale navíc i sytě růžové konce štětinek. Ty jsou samy o sobě jemňoučké, příjemné, dostatečně husté a odolné. Nehrozí tedy, že by vám při líčení zůstávaly štětinky na obličeji nebo že byste z nich měli po pár použitích "košťata"


U báze pod oční stíny Focus & Fix najdete stejný houbičkový aplikátor, jako u lesků na rty. S ním si produkt sice nanesete snadno a v požadovaném množství, o nějaké roztírání se s ním ale nepokoušejte a raději vsaďte na osvědčenou klasiku - prsty nebo štětec. Světlá korektorová konzistence je sice mastnější, nejedná se však o nic, co by nespravilo trošku pudru. Poté tento menší problém naštěstí zmizí a stínům nikterak neškodí, naopak. Po použití báze jsou intenzivnější a o chlup lépe drží. Výdrž sice o moc neprodlouží, ale na obranu produktu - stíny z paletky to ani nepotřebují.

Pokud vás sada zaujala, seženete jí klasicky na e-shopu Makeup Revolution za 899 korun, kde najdete i další vánoční limitované kolekce. Moc dlouho ale nerozmýšlejte - produkty se vyprodávají rychlostí blesku 😉

Který z produktů vánoční limitované kolekce zaujal vás?

4 COMMENTS

 1. Tak tato limitovaná edice se Makeup Revolution opravdu povedla a vypadá krásně :) nějaký produkt si musím koupit.

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  ReplyDelete
 2. Vypadá to moc hezky. Odstíny v paletce jsou nádherné :)


  MagicBeautyLife

  ReplyDelete
 3. Paletka vypadá naprosto nádherně :)

  ReplyDelete