OBLÍBENCI ZA LISTOPAD 2017

Friday, December 08, 2017

Protože se mi v kosmetickém šuplíku za poslední dobu nashromáždilo několik nových produktů, které jsem si oblíbila, rozhodla jsem se pro vás po dlouhé době opět připravit oblíbence - tedy pět produktů, které jsem za daný měsíc používala nejvíce.


1. Meteority od Guerlain jsem si přála už od té doby, co jsem se o kosmetiku začala zajímat. Mám tedy nesmírnou radost, že díky spolupráci s notino.cz se ke mně perly konečně dostaly. Zatím nebudu prozrazovat víc, protože chystám samostatný článek, ale pokud po nich také toužíte, právě je na e-shopu najdete se 40% slevou

2. Druhý produkt, o kterém tu také brzy uslyšíte, je povzbuzující peeling z řady Botanical Effects od značky Mary Kay. S výběrem peelingů mám obecně problém, protože mi valná většina přijde málo hrubá a bez jakéhokoliv efektu. Tady jsem se ale ničeho takového nedočkala. Peeling je hrubý tak akorát, na pleti je příjemný a pěkně jí prokrví, vyčistí, zjemní a navíc nádherně voní!

3. Lash Sensational od Maybelline je taková moje řasenková stálice a co se týče drogerie, jedná se jednoznačně o nejlepší řasenku, kterou si tam můžete koupit. Pokaždé s ní totiž docílíte dlouhých, natočených a perfektně oddělených řas i bez použití kleštiček nebo jakýchkoliv dalších pomůcek. Naopak s nanášením zbytečného množství produktu, slepováním nebo opadáváním si nemusíte dělat vrásky - něco takového totiž Lash Sensational nezná.


4. Když si nějaký produkt oblíbím, dost často si ho kupuji stále dokola. Jedním takovým příkladem je i korektor Master Conceal od Maybelline. Tenhle zázrak mi díky svému perfektnímu krytí a zároveň lehké konzistenci a absenci zvýrazňování nedokonalostí kompletně odsunul make-up v rámci denního líčení z provozu. 

5. Posledním produktem je paletka Cheek Parade od Benefitu, kde nejčastěji sahám po konturovacím pudru v odstínu Hoola Lite a přirozené mauve tvářence s jemnným shimmerem v odstínu Rockateur. 

Znáte nebo používáte některé z výše zmíněných produktů?

12 COMMENTS

 1. Zaujimavé produkty :) paletka od Benefitu ma celkom zaujala

  ReplyDelete
 2. Mám od MK čisticí gel ze stejné řady a moc mi vyhovuje! :) Jinak na ty meteoritky jsem fakt zvědavá ;)
  Blog Everythin Kate

  ReplyDelete
  Replies
  1. Čistící gel mám taky, fakt se povedl! :-) Recenze na meteority tu bude během týdne :-)

   Delete
 3. Poznám tu řasenku, která je i mou stálicí. Hrozně se mi teď líbí ten lesklý obal, ale zatím statečně odolávám, ještě novou nepotřebuji. :-)
  welcometomyworld

  ReplyDelete
 4. I do not use product from this brand but maybe I should!
  Nice post!! Your blog is interesting!!
  I follow you. Mind following back?

  http://asweetwoorld.blogspot.com/

  ReplyDelete
 5. O řasence jsem nejednou přemýšlela, po tvém článku si ji koupím. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Doufám, že z ní budeš stejně tak nadšená! :-)

   Delete
 6. Řasenka mě opravdu láká, ale zatím odolávám, protože musím spotřebovat jinačí :D

  ReplyDelete
 7. Rasenku mam opravdu rada a kupuji si ji dokola :)


  LITTLETHINGSFOREM

  ReplyDelete
 8. Ty perly jsou skvostné :) A řasenka se mi hodně líbí, možná jen kvůli obalu :D

  www.mummysweetbaby.blogspot.cz

  ReplyDelete