ŽIJTE ODVÁŽNĚ S NOVOU VŮNI MARY KAY

Friday, December 01, 2017

Vždycky se mi líbilo, jak člověk může dokreslit a vyjádřit svou osobnost, outfit nebo třeba náladu "pouhou" volbou parfému. Proto si vždycky s výběrem, ať už pro sebe nebo druhé, dávám velmi záležet a jen tak nějakou vůni na sebe nenastříkám. A ačkoliv jsou parfémy individuální záležitost, když narazím na nějaký, z kterého si sednu na zadek, nedá mi to a musím vám o něm napsat!

Ještě než jsem parfémovanou vodu Live Fearlessly od Mary Kay poprvé otevřela a vyzkoušela, tušila jsem, že budeme kamarádky --- a taky že jo! 


Vůně této značky jsou velmi líbivé, ženské a mají šťávu! Výjimkou není ani Live Fearlessly, která je příjemně kořeněná, podmanivá a hřejivá. Ihned po aplikaci na kůži ucítíte svěží závan směsi italského bergamotu, zázvoru a svěžích lístků, které se postupně rozleží do sladších středních tónů růže, orchideje a konvalinky. Těm na závěr dodají finální podobu pražené tonkové boby, cedrové dřevo, australské santalové dřevo a vanilkové pižmo. Voilá! Pro mě osobně se jedná o vůni, kterou teď na podzim a zimu nedám z ruky! Výdrž se pohybuje zhruba kolem 5 - 6 hodin, což mi přijde vzhledem k tomu, že se jedná o parfemovanou vodu a nikoliv parfém, jako standard, který mně osobně stačí. Z oblečení je, pochopitelně, cítit podstatně déle.

Co na voňavou novinku od Mary Kay říkáte? Jaký typ parfému je váš nejoblíbenější?

1 COMMENTS

  1. táto vôňa je úžasná! naozaj som nečakala, že bude tak nádherne voňať :)
    MakeupbyVeo

    ReplyDelete