SNÍDANĚ S PROCTER & GAMBLE

Tuesday, January 30, 2018

A protože bych vás nerada ošidila o novinky, které mi v poslední době byly představeny, dnešním článkem budeme pokračovat v eventové krasojízdě - tentokrát se bude týkat snídaně se zastoupením společnosti Procter & Gable, pod kterou spadají značky Pantene, Head & Shoulders, Aussie a Oral B.


Představení probíhalo v nádherných prostorách Centra současného umění DOX. Po přivítání jsme se mohly usadit a v klidu si vychutnat bohatou snídani. My s Karolínou jsme vsadily na vynikající, křupavoučké sladké pečivo. Poté následovalo samotné představení produktů.


Pantene si připravilo hned několik zajímavých novinek. První z nich je šampon, kondicionér a maska v jednom. Tento produkt mě osobně zaujal nejvíce, protože často cestuji a potěšilo by mě, když bych si s sebou mohla sbalit jen jeden vlasový produkt místo třech, né-li víc. 3 Minute Miracle kondicionér naopak potěší všechny ty, které nebaví používat klasické masky na 10 - 15 minut. Tento tříminutový zázrak má totiž stejné vlastnosti jako již zmiňovaná maska, takže díky němu ušetříte čas, ale přitom svým vlasům dopřejete výživnou péči. Poslední novinkou je kondicionér v pěně pro jemné vlasy. Ty já sice nemám, ale jelikož je úkolem této vychytávky nezatěžovat vlasy, přeje jen jej vyzkouším. 


Od Head & Shoulders jsem si toho příliš neslibovala, ale nakonec jsem byla mile překvapená. Mně osobně nejvíce zaujala řada Supreme Repair s arganovým olejem, která má vlasům nejen pomáhat od lupů, ale také jim dopřát potřebnou výživu. Značka pochopitelně myslela i na pány, proto se v nejbližší době můžete těšit na limitovanou fotbalovou edici pánských šampónů.


I Aussie přišlo s kondicionérem ve spreji, a to v rámci nové vlasové řady Pure Locks, která díky obsahu antioxidant dopřává vlasům "detox". Produkty vlasy čistí, poskytují jim výživu a zanechávají je osvěžené a extra zářivé. Řada kromě kondicionéru ve spreji obsahuje klasickou tříminutovou masku, balzám, ochranný sprej a šampón, který je bez silikonů, parabenů a barviv.


V rámci značky Oral B nás provedl pan Petr Fiala, se kterým jsme se nejprve bavili o zubní hygieně. Věděli jste například, že velké procento lidí si čistí zuby klidně jen 40 sekund? Nebo že téměř nikdo nepoužívá mezizubní kartáčky nebo ústní vodu? Vysvětlil nám také, proč a v čem je elektrický kartáček lepší oproti tomu klasickému a představil nám chytrou aplikaci, která je svázaná s produkty Genius - například novinkou v rose gold provedení, kterou můžete vidět na fotce výše.

Novinky jsme samozřejmě dostaly na otestování, takže se můžete těšit na recenze a pokud byste si o některé z nich chtěli zasoutěžit, navštivte můj Instagram.

Moc děkuji zastoupení Procter & Gamble za pozvání!

Které z novinek vás zaujaly? A jak jste na tom se zubí hygienou? Používáte klasický kartáček nebo elektrický?

8 COMMENTS

 1. Mě zaujalo to jídlo. :-D Ale ne, líbí se mi i zubní kartáček, já používám stále obyčejné. Těším se na recenze vlasové kosmetiky. :-)
  welcometomyworld

  ReplyDelete
 2. Teď už elektrický :D ale přiznám se, že občas se vracím i ke klasickému. Hlavně teda v noci, jinak bych tím zvukem vzbudila celý barák :D ale dárek to byl suprovy :) stejně jako celá akce

  ReplyDelete
  Replies
  1. Já jsem se poprvé lekla - ten zvuk mi připomíná vrtačky u zubaře :D

   Delete
 3. Taky jsem byla pozvaná, ale díky návštěvě lékaře jsem to musela odvolat :-(, ale jistě to muselo být super.

  ReplyDelete
 4. Och, to jedlo ! mňam :) a ja používam klasickú kefku na zuby, zatiaľ ma elektronická zubná kefka nejako neláka :-) ❤ xx

  Simona | l i v e i n f o x w o r l d

  ReplyDelete
 5. Také používáme elektronický zubní kartáček a naprostá spokojenost. :)


  LIFESTYLE AND BEAUTY

  ReplyDelete
 6. Těším se na recenze, protože novinky mě hodně zaujaly. :)

  ReplyDelete