JARNÍ OČISTA PLETI S LOREAL PARIS

Tuesday, April 03, 2018

Dneska bych vám ráda dala tip na mé oblíbené detoxikační pleťové masky od L´oreal Paris, které jste už mohli vidět v některém z předchozích článků nebo na mém Instagramu. Pleť je totiž po zimě ze všech ročních období nejnáchylnější, přecitlivělá a vysušená, přicházející jaro je proto ideální na očistu nejen zevnitř, ale i zvenčí.


Detoxikační masky Pure Clay asi bude většina z vás znát. Specifické jsou svým složením obsahujícím tři druhy jílů - kaolinu, montmorillonitu a marockého jílu a vybrat si můžete celkem ze tří variant - Detox Mask s černým uhlím na detoxikaci pleti & hloubkové odstranění nečistot a škodlivin, zelenou Purity Mask s eukalyptem, kterou ocení především jedinci s problematickou a lesknoucí se pletí a Glow Mask s červenými řasami na projasnění a exfoliaci pleti.


Každé balení by mělo vydržet na deset aplikací, ale to je dle mého názoru individuální a záleží, jak silnou vrstvu si budete nanášet. Masky spolu samozřejmě můžete různě kombinovat a využívat trend tzv. multimaskingu, což znamená, že na t-zónu si dáte například zmatňující masku a na tváře tu s červenými řasami na projasnění. 

I když můžu s klidným svědomím říct, že všechny tři masky dělají to, co slibují, nejčastěji sahám po Purity Mask, u které je pocit čisté pleti nejsilnější a nejviditelnější. Jako druhou nejoblíbenější bych označila Glow Mask, která obsahuje jemná zrníčka, takže pleť nejenže vyčistí, ale i jemně - ale efektivně, obrousí, vyhladí a rozzáří. 


A proč jsou právě tyhle masky mé oblíbené? Jak už jsem několikrát zmiňovala, moje pleť rozhodně není perfektní, proto jsem co se týče péče o pleť a čistících masek opravdu vybíravá a u některých mám pocit, že takřka nic nedělají. Naopak u Pure Clay už během působení cítíte, jak pracují. Zkrátka a jednoduše - pokud mě pleť během těch 10 minut působení alespoň trošku "neštípe" a po umytí není začervenalá, není to pro mě ta pravá čistící maska! 😀

Pure Clay seženete klasicky v drogeriích za 249 korun.

Zkoušeli jste některou z masek? Pokud ano, jak jste byli spokojení? A jak to máte s jarní péčí o pleť? Děláte něco speciálního?

12 COMMENTS

 1. Tyhle masky jsem ještě neměla, ale více mě teď láká vyzkoušet jejich nové peelingy. :-)
  welcometomyworld

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ty mám taky moc ráda! Kiwi jsem už vypotřebovala a načínám druhé balení :-)

   Delete
 2. Ja som zatiaľ skúšala iba čiernu Detox a bola príjemná. Bola to iba vzorka a rozmýšľam že si kúpim celú, ale skôr ma zaujali nové scruby.
   xxAlexandra MS ALWAYS LATE

  ReplyDelete
  Replies
  1. O scrubech jsem taky psala, když koukneš do archivu, najdeš článek. Já miluju kiwi - zrovna dneska jsem načala nové balení :-)

   Delete
 3. Mám tu čistící a ta je naprosto perfektní :)
  Miska blog

  ReplyDelete
 4. Vypadá hodně dobře, asi po ní kouknu. :)

  LIFESTYLE AND BEAUTY

  ReplyDelete
 5. ešte som ich neskúšala, ale všade ich vidím a veľmi ma lákajú :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nedivím se, jsou fakt jedny z nejlepších :-)

   Delete
 6. Tyhle masky jsem ještě nezkoušela, od L'oreal mám momentálně Clear Scrub který je parádní a jsem s ním moc spokojená. Masky ale určitě časem vyzkouším :)

  everyday-lifecz.blogspot.cz

  ReplyDelete
 7. Já používám spíš přírodní masky na pleť.. ale tohle vůbec špatně nevypadá, díky za tip :)
  RIGHT HERE RIGHT NOW

  ReplyDelete
 8. Už jsem o nich slyšela, ale mám toho doma takovou tunu, že nestačím spotřebovávat.
  V3ronika life

  ReplyDelete