5 TIPŮ, JAK NA LEPŠÍ NÁLADU

Tuesday, June 26, 2018

Protože věřím, že nejsem jediná, která je tu a tam jako uzlíček nervů, připravila jsem si pro vás dneska článek s pěti tipy, díky kterým se zase "hodíte do klidu".

1. PŘÍRODNÍ NOOTROPIKA

Jako si můžete pořídit doplňky stravy na pleť, vlasy nebo nehty, můžete si pořídit doplněk stravy také na vaší psychickou pohodu, odolnost vůči stresu, úzkostem a ještě k tomu si zlepšit paměť a soustředěnost. Já osobně beru přírodní nootropika od značky Mentis Lab, konkrétně Mentis Zen, ale vybrat si můžete z několika variant dle vašich preferencí. 


2. BYLINNÉ ČAJE

Mátový, zázvorový, heřmánkový nebo třeba šalvějový; bylinkové čaje jsou lék na vše. Já si je nejraději dělám do velkého "kotlíku" s medem a citrónem. 


3. WELLNESS

Do této kategorie se dá zařadit cokoliv - ať už klasické wellness s bazénem, saunami a vířivkou, nebo "jen" klasická procházka nebo jóga. Já během těchto činností vypínám tak nějak automaticky a jen si užívám nebo se naopak soustředím na dané cvičení. Lepší nálada zaručena.

4. ČAS PRO SEBE

Tohle nejčastěji dělám o víkendu nebo když jsem zrovna sama. Dám si pleťovou masku, uvařím si hrnek čaje a pustím si seriál, video mé oblíbené youtuberky nebo si prolistuji časopis, který si čas od času koupím.


5. SLADKÉ

No a i když to není zrovna dvakrát zdravé, občas skončím v některé z mých oblíbených kaváren a obalím si nervy cukrem 😎


A co pomáhá vám, když nejste tak úplně v pohodě? Také si občas vypomáháte sladkým, jako já?

7 COMMENTS

 1. Mne pomáhajú bylinné čaje a veeeeľa športu :) Krásny článok :)

  ReplyDelete
 2. Mě nejvíce pomáhá hudba. Pustit si oblíbené písničky a hned je veseleji. :-)
  welcometomyworld

  ReplyDelete
 3. Mně asi nejvíc zvedne náladu vydat se do přírody, stačí jen procházka v parku. Nebo dobrá kniha.

  ReplyDelete
 4. Když je nejhůř tak jdu cvičit a nebo aspoň čaj a čokoláda;)

  ReplyDelete
 5. Tak já z těchto všech tipů asi nejvíce využívám sladké, no jo maniak na sladkosti :D ale ty doplňky stravy vypadají taky dobře :).

  TheBlondieTale

  ReplyDelete