KAM PRO PLAVKY, KTERÉ NIKDO NEMÁ?

Tuesday, July 31, 2018

Protože Instagram je plný plavek z Calzedonie a v malých městech zase frčí staré dobré Háemko, představím vám v dnešním články tři e-shopy, které mají pěkné, originální a kvalitní plavky, ve kterých nezapadnete do davu.

ASTRATEX


Začnu e-shopem astratex.cz, odkud si pravidelně objednávám všechny svoje podprsenky. Když pominu, že u některých propagačních fotek musí člověk přimhouřit obě oči, jejich nabídka je pestrá, kvalitní a vyberou si i ženy s abnormálními tvary. To platí i u plavek, kde si můžete zvlášť vybrat velikost vrchního i spodního dílu. Nevím jak vy, ale já tohle rozhodně ocením! 

OTTO 


E-shop otto-shop.cz pro mě byl velkým, ale zato moc milým překvapením. Plavky si zde vybere úplně každý typ postavy díky možnosti zvolit si u vrchního dílu jak velikost obvodu, tak i košíčku.  Pokud tedy máte například malý obvod a velký košíček jako já a výběr plavek je pro vás spíš noční můrou než zábavou, tady se vyřádíte.

ANSWEAR


Na e-shopu answear.cz najdete plavky jak věhlasných značek typu Calvin Klein nebo Tommy Hilfiger, tak i méně známých a tedy i levnějších, ale o nic méně hezčích. Já jsem pro vás na ukázku vybrala ty méně profláknuté, které bych já osobně brala všemi deseti.

Znáte některý z e-shopů? Kde nakupujete plavky vy?

4 COMMENTS

 1. Kupuji na Astratexu, jelikož mají krásný výběr a plavky mi perfektně sedí. Bohužel letos mě žádné nezaujaly, nebo neměli moji velikost.
  Beauty of pink / Knižní regál

  ReplyDelete
 2. Znám všechny eshopy, ale ještě jsem tam nenakupovala. :) S Astratexu bych velmi ráda něco vyzkoušela.
  Miska blog

  ReplyDelete
 3. Taky na Astratexu nakupuji. Měla jsem i plavky a ty byly nádherné. Letos mám plavky z Bonprixu a jsou taky super.
  welcometomyworld

  ReplyDelete
 4. Já letos plavky nevyužiju a příští rok chci nějaké kvalitní a dražší! :) jelikož se mi změnila postava, ale půjdu asi do calzedonie♥

  ReplyDelete