NATURAL EYES ANEB PALETKA PRO KAŽDODENNÍ LÍČENÍ

Friday, August 03, 2018

Dneska bych se s vámi ráda podělila o dojmy z vylepšené Natural Eyes paletky očních stínů od Too Faced. Pokud tyhle parfumerkové značky sledujete, tak víte, že paletka byla před nedávnem stažená z prodeje, aby se pak mohla vrátit ve vylepšené verzi. Kromě této mé najdete v kolekci také matnou paletku a paletku s rozjasňovači, tvářenkami a brozery.


Tahle paletka je dokonalost sama a balení snad to nejkrásnější, které doma mám. Kvalitní, pevné, bytelné a s praktickým zrcátkem. I vnitřek stojí za to. Stíny mají reliéf krajky a voní po kokosu. Člověku se pak logicky do paletky nechce vůbec sahat, aby tu nádheru neponičil 😍Barevnost paletky už asi nikoho nepřekvapí; na divočinu jsem nikdy nebyla a tyhle neutrální tóny jsou zkrátka evergreen, který nikdy nevyjde z módy.


V paletce najdete čtyři matné, dva perleťové a tři třpytivé stíny a i když to tak z fotky možná nevypadá (swatche mi nikdy nešly 😅), všechny stíny mají pigmentaci na jedničku s hvězdičkou a konzistence je máslovitá a neprášivá. Líčení s nimi jde jedna dvě, skvěle se chytají, vrství, blendí a drží jak boží víra.

Natural Eyes dle mého názoru stojí za každou jednu korunu a pokud si chcete pořídit nějakou kvalitní paletku s neutrálními stíny, se kterými vytvoříte jak denní, tak i večerní líčení, pak je Too Faced skvělá volba. Seženete jí za parádních 1090 Kč.

Líbí se vám vylepšená verze paletky? Máte jí doma nebo se ke koupi teprve chystáte?

5 COMMENTS

 1. Paletka se mi líbí moc :) hlavně ten reliéf stínů, ten je fakt nádherný :) Ale nejsem ten typ člověka, co by dal za paletku takovou částku, takže ke koupi se nechystám.

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tomu úplně rozumím, já bych si jí ještě před rokem taky nekoupila :D Tohle je teprve (?) moje druhá dražší paletka očních stínů :)

   Delete
 2. Překrásná paletka, tyhle nude odstíny na každý den i příležitost miluji. A hlavně to balení, to je člověku až líto do toho sáhnout :)

  ReplyDelete